Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz westlake #156 üzenetére

    Ez nem blog, ahol az ember csak megoszt - arra ott a logout, sokkal civilizáltabb alap, mint egy HSZ panelje. Egyébként nem tudom, miért keveredtünk a szakmai vs nem szakmai síkra, ha szétvágsz egy témát, akkor nem csak sallangból, de értékes HSZ-ekből is kevesebb lesz és kevésbbé találják meg az értelmes népek egymást. Ahogy anno a 970/1070 topikban is megfértek a 980/1080 tulajok, szvsz ez most is belefért volna.

    A fórum nekem mindígis aktív infóFORRÁS volt, ahol ha kellett Kérdeztem. Márpedig simán lehet, hogy egy "2080-as emberke" tudja a választ a Ti-s kérdésemre, ő van ott, látja a kérdésem és reagál - míg a Ti-s emberke épp topikon kívül van és az asszony hátát kenegeti naptejjel valami trópusi szigeten (eladták a 2080Ti SLI-t).

    "a társadalom mai fiatal tagjaira nagyon is jellemző, hogy bármit bárhova "odahánynak", csak hogy legyen valami." - az odahányásból sokszor tényleg kialakulhat valami, de egyelőre ott tartunk, hogy pl a Ti-topikba már belehányni se járnak a kollégák...

    Szerk: miután kidiskuráltuk a semmit, egy modi kitakaríthat utánunk, sorry a szemetelésért:B :R

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák