Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz HSM #32154 üzenetére

    Nem kell hozzá két Titan X,hiszen itt van nekünk a Fury X.Vagy nem?Az igazi 4K ultimate vga from AMD.Ki az a hülye aki Titan X-et vagy 980Ti-t vesz,és 60Hz-en tolja 4K-ban amikor ezt megteheted 30Hz-en is a Fury X-el... az az igazi férfias kihívás,nem az,hogy FHDban játszok 40"-on 60Hz-el...

    Ne legyél már nevetséges,a 4K nagyságrendileg jobb képet ad egy 4K tvn mint az 1080p..a HDMI 2.0át lehagyni egy vgaról attól a cégtől aki állítólag tehnikai úttörő egy nagy fail.Legalább a dobozba csomagoltak volna egy átalakítót,nem védeni kell meg mellébeszélni meg polírozni...egyáltalán nem olcsó a Fury X,nyugodtan lehetünk kritikusak,bár ez nem fordulhat veled elő ha AMDröl van szó.Azt,és úgy szeretsz amit,és ahogyan akarsz,de az ebből adódó arrogáns lenező stílusod más termékek felé bicskanyitogató méltatlan magatartás,és ha meg vagy érte szólva akkor tessék elviselni,tudod aki "k@rvának öltözik az ne sírjon ha megb...ák".

    Végül a vastag betűsre... légy szíves engedd meg már nekünk hogy azon röhögjünk amin szeretnénk.Engem nem izgat ha ide jársz,legalább ragad rád a koszon kívül egy kis értelem is,hátha kinövöd egyszer a kapitalista cégek iránti imádatod,mert veled ellentétben én nem rajongok sem az intelért,sem az nVidiáért meg az összes többiért sem,mert csak a pénzemre pályáznak,amivel nincs is gond ha kapok érte valamit,de lehetőleg ne olyat amitől be kell vennem két seduxent...

    Szerk: Arra már nem is reagálok hogy a pénztárcámban durkálsz... csak nyugodtan...érezd otthon magad.

    (#32186) Asbee

    Engem érdekelne a batman kupon,ha jó áron van... paypal tudnék fizetni.

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák