Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz Játékos #18080 üzenetére

    Erre az első 3 filmre nagyon nehéz válaszolni, mert én Mátrix fanatikus vagyok, tehát a trilógia úgy ahogy van már 3 film és talán ezeket is láttam legtöbbször, mégis máshogy kategórizálnék.
    3 legjobb vígjáték: Ananász Expressz, Fűre tépni tilos, Félprofi, de ott vannak az Amerikai Pite 1-2 is vagy a Cooltúra, nem tudok választani.
    3 legjobb akció: Batman kezdődik, Tégla, A Sziget. Itt is vannak olyanok, amiket még olyan szívesen kiemelnék, viszont ezek azok az akciófilmek, amiben robbantanak, lőnek elég sokat és pörög a film, amiket meg még majd kiemelek azok másabbak.
    3 legjobb dráma: 21gramm, 7 élet, Bobby Long, na ebben a kategóriában nincs sok kedvencem.
    3 legjobb animációs: Kung-fu Panda, Toy Story, Nagyon vadon 2, na ez a legkisebb kategóriám. :DDD
    3 legjobb thriller, horror: Fűrész, Penge, Death proof. Ezek közül is inkább csak a Fűrészt mondanám egyértelműen ebbe a kategóriába tartozónak, a Penge már akciósabb, akárcsak a Halálbiztos.
    3 legjobb sci-fi: Star Wars: Ep. III, Hellboy 2, X-men: Wolverine. Ezeknél is ki-ki maga döntse el melyik akció inkább melyik sci-fi.
    És akkor következzen a legkedvesebb kategóriám: a 3 legelgondolkódtatóbb film: Halálos közellenség (L'instinct de mort), Félelem és rettegés Las Vegasban, Benjamin Button különös élete.
    Ja meg a 3 "legponyvább" film: Ponyvaregény, Blöff, A Ravasz az Agy és 2 füstölgő puskacső.
    Maradt a fantasy: Gyűrűk ura trilógia.
    3 legjobb történelmi vagy háborús: Az utolsó szamuráj, Sólyom végveszélyben, A Hazafi (Mel Gibson)
    3 legjobb autós: Halálosabb Iramban, Tolvajtempó, Bad Boys 2.

    És legvégül amiket legjobban várok 3: The man who stare at goats, egy új X-men film (ezekről hallotál?), Machete.

    Bocs a hosszért. :DD

    [ Szerkesztve ]

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák