Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noxy

    veterán

    Szasztok

    En tavaly vettem Nemeto-ban 10 honapo használt Medion MD 5400 FID 2010-s notit. (500€)
    Hutes problema miatt adták el. Allandoan fagyott es nagyon instabil volt.
    A notiba egy Pentium 4 2.53 GHz proci es GeForce4 440 Go 64 MB videokari van.
    A videokari melegedett nagyon a gepben. Idehaza elvittem szervizbe, es amikor meglátták hogy milyen proci van bent, már hozták is a hutopadot, hogy a Pentium 4 procival szerelt notikat erre kell rakni, mert nagyon melegszenek. 15000 Ft Nem vettem meg, de kertem , hogy szedjek szet a notit, es nezzek meg belul is, nincs e valami gond a ventillátorkal, meg fujják át levegovel a hutobordákat, meg a csatornákat. Vegig ott voltam, láttam mit csinálnak, A gep kitakaritva a ventik mennek, gep osszerak fizetek, de a hutopad, az ott marad. Idehaza 10 perc alatt ossze utottem a saját hutopadomat.
    Hozzávalok : 1db 12 V trafo 1db Celeron 300-s hutoventillátor.:DD
    Bővebben: link
    Bővebben: link
    Bővebben: link
    A kulso venti, a videokari hutobordájára, meg a gep alá nyomja a levegot.
    Most telen nem kellet használnom, de volt ugy hogy test kepen 72 oráig ment. :DD
    Várom a nyarat, es kiváncsi leszek a tetoteri szobában meddig fogja birni, kulon hutes nelkul.

    ''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Új hozzászólás Aktív témák