Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Arthuro_Adam #106 üzenetére

    Nokianal mint minden gyártónál megvannak a ciklusok. 369es 5800, aztán ~uezt a HWt bővítik egy egyel erősebb procival(itt nem divik a húzás minimum új stepping), rammal, háttértárral és szögelnek még egyet a már lassan kifort 5800 fwn és kész. Aztán lesz egy low cost modell is (aminek sok szégyenkezni valója nincs) 5630ként. És még lehet E is jön ide.... Az E52es 600mhzs proci ebbe a sorba nem illik. Újra kellett volna terveznia nyákot, fwt tesztelni.... amúgy fogalmam sincs arról, hogy gyorsabb e.....
    Ez a sor megvan ugyanúgy Samsungnál, SEnél is. pl a legendás K750, K800, K850... költséghatékonynak kell lenni. ( A dolog mestere amúgy szvsz a Samsung volt, most már kvázi mind felismerte ennek a fontosságát.)

    Érintős Symbianból eddig csak 5800 volt nálam ott én nem tudtam kifutni a ramból, mint ahogy WMalatt is csak erölködéssel lehet kifutni a 288ból.

    Végülis 8. Csak bejöttem egy akármineka topikjába amit én még az itt jelenlévők 99%val ellentétben fogtam is és azt látom, hogy megy az eszköz agyba főbe való szidása.... miközben ugye kézbe még nem fogták, csak "szarok a specek", mert a sok mhz a jó, WMalá meg 256ot pakolnak.....

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák