Hirdetés

Aktív témák

  • thesound

    őstag

    Egy zabmalátát és zabpelyhet is tartalmazó dupla hidegkomlózott IPA-t iszogatok. MS Astral Projection. Ezt most nagyon jól esik, vastag krémes hab, az ize is krémes, a 7,9 nem is érződik rajta. Finom.
    Szükségem is van rá, mert a hárpia újra lecsapott tegnap. Űzi a játékait, önigazol, az egoja az eget verdesi, hisztérika, agresszív és mindemelett ez empátia teljes hiányát mutatja/mondja. Én folyamatosan nyitott vagyok (+kezdeményeztem többször beszélgetést, hogy oldjuk meg a kialakult helyzetet), gyakorlatilag használati útmutatót adok magamhoz, a megoldásra törekszem. Az a baj, hogy megint bebizonyosodott, hogy maximum csendben marad néha, de egy pszichopata. A saját szüleiről mondott olyan dolgokat, hogy az én gyomrom fordult ki. A saját önigazolása tele van lyukakkal, amikor szembesítem vele, agresszivvá válik. Csupa olyan dolog amit valamennyire láttam és beszélgettünk is róla régen is. Akkor még azt láttam, hogy fejlődésre képes. Mondtam neki, hogy kérjen külső segítséget, de azt is elutasítja. Annak ellenére, hogy volt rá szükség egyszer és ő maga mondta, hogy nagyon jót tett.
    A gond az, hogy szép lassan elerodálódom. Ami a legdurvább, hogy a saját maga viselkedését úgy legitimalizálja, hogy van ennél rosszabb is. Tessék? Egy kollégám jut eszembe, pont vele beszélgettem, hogy mostanában kevesbbé szar a munkahelyen, erre mondta, hogy milyen durva, hogy most azért nem járok interjúra, mert kevésbbé szar... nem normális állapot.
    Illetve a tesómmal beszélgettem, hogy nála is sok szar van a munkahelyen, de otthon szeret lenni a férjével. Feltöltődik és megnyugszik, elvannak, annak ellenére, hogy náluk sem problémamentes minden. De figyelnek egymásra, empatikusak és toleránsak egymással szemben. Én meg tényleg felörlődöm, mert a munkahelyi szar után, kezdődik az itthoni szar, pontosan ugyanaz, csak pepitában.
    Egyedül ezt nem fogom tudni megoldani, a legrosszabb lehetőséget veszem számításba egyre többször.
    Az imádott kislányomat sajnálom a legjobban (tényleg egy tünemény). Az egy dolog, hogy akármi lesz én csak rosszul jöhetek ki belőle, de számára a legjobb életet képzeltem el és így nem kaphatja meg. És ez fáj. Nagyon. Tegnap egy három órás séta kellett, hogy megnyugodjak és persze az egész helyzeten a több napja tartó 3-4 órás alvás sem segít. Life is tough.

    The Chemical Brothers - The Private Psychedelic Reel

    [ Szerkesztve ]

    Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Aktív témák