Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • umbibumbi1

    tag

    válasz #48967168 #8865 üzenetére

    szia.
    nem nagyon olvastad vissza a fórumot,ezt már megírtam egyszer. a lényeg,hogy tökéletesen működik az összes (series 1-tól felfelé) skylanders figura,még a szériát is kiírja.nagyon állat.sőt,ha mondjuk boxon már fejlesztetted,akkor azt ráírja a figura nfc chipjére.tehát itt már fejlesztett lesz.de lehet resetelni ha akarod.

    a jobb oldali joy con bütykébe van beépítve az nfc,minkét játékost az első játékos controllerén kell becsatolni.
    de ha ketten akarnak szaladgálni a játékban akkor 2 controller pár kell.de pl ketten lehet menni ugyanazzal a karakterrel is ha valóban megvan 2x az adott figura,lévén van valami serial number megjelölésük.

    amit mindenképp próbáljatok ki az a packhoz kapott kristály,baromi jó.saját karaktert hozhatsz létre és folyamatosan tudod változtatni majd a kinézetét ahogy a játékban mész előre és nyitogatod meg a testrészeket.
    plusz én úgy vettem észre csak ezekhez lehet hozzárakni a talált fegyvereket és páncélokat,sajna az előre kreált karaktereknek max a skilljeit tudod kifejleszteni.alapból ha minden igaz a fire crystal van benne meg 2 db sensei,de működik mindennel.
    remélem tudtam segíteni.

    UI:ha tudsz majd jóáron más színű crystalt akkor kérlek szólj :)
    ha jól emlékszem van vagy harmincvalahány elem a játékban...gondolhatod :)

    ja igen,a shrine-okba csak a megfelelő elemű sensei-el lehet bemenni.

Új hozzászólás Aktív témák