Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooooobi

    senior tag

    Sziasztok melyik härmast vennétek meg ezekböl saját részre? Gyerek egyelöre nincs a családban :)

    The Legend of Zelda: Breath of the Wild
    Xenoblade Chronicles 2

    A fenti kettö fixnek tünik zelda nagyon bejövös, a Xenotol félek kicsit mert nem nagyon játszottam jrpgvel eddig csak az ezer éves final fantasy 6 vagy 7 ha azt annak lehet nevezni, viszont elég hosszu idöre lekothet a cucc ahogy elnézem a videókat.

    És itt vannak azok amik közül nem tudom mi lenne a jó 3.nak, vagy esetleg mi lehet amiröl még nem hallottam de must have? :D

    Mario + Rabbids Kingdom Battle Fallout1-2-t szerettem itt valami olyasmi harc van, csak nem tudom milyen hosszu és ha vegigvitted van e még menne valami

    ARMS kalimpálós játékmenet nem izgat itt is az tántorit el, hogy online sokkal jobbakkal kerülnék össze, otthon meg nincs aki tolná ellenem

    Splatoon 2 Multi miatt félek, hogy megunnám sikerélmény hiányában, Már nem kötnek le annyira a competitivek mint régen, cod mw1+black ops1-ba több száz óra az azutánniakban meg jó ha 10

    Mario Kart 8 Deluxe Nagyon gyerekesnek tünik nekem, pcn is inkább szimulátorral játszom mint arcad ha már autóst veszek elö. De lehet mégis lekötne ez sajna kipróbálni nem tudom.

    Amik megvannak, Odyssey, Just Dance 2018, Golf Story, Thumper, Dig2

    https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

Új hozzászólás Aktív témák