Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz Tamáska88 #7529 üzenetére

    Èn első nap rendeltem. Ferde dockot szerintem élőben senki nem látott közölünk. Ez egy olyan széria lehetett, ami hozzánk nem jutott el. Teljesen jó minőségben, nincs megkopva. Jöhetnének a Sony tulajok, hogy bezzeg a Vitának fém háza volt meg oled kijelző, de a funkcióját ellátja, szétesni még egy sem esett szét. Mivel a karokat rácsúsztatod oldalra egy sínben, ezért ott van egy kis játéka neki, ha rámarkolsz és mozgatod, kicsit mozog, de az kell ahhoz, hogy utána le is tudjad csúsztatni róla. :D Szerintem amit kitaláltak, az mind jól működik.

    Két létező első szériás hibáról tudok: egyik, hogy adnak hozzá ilyen joyconra rácsusztatható vackot, csuklópántot, az is a sinbe megy bele, és ott panaszkodtak, hogy az egyik szorul. èn a sajátomat nem rakom fel sose, engem nem zavar. A másik az egyik joycon antenna gondja, azt egy habbal javították, és a meglévö konzolnál ingyen javítják. èn nem küldtem javításra. Vagy pro kontrollerrel tolom, vagy családi Mario Kart esetén (ahol a fiam lecsap a pro kontrollerre) meg elég a 3m távolság, amit tud a Joycon és a gép között.

Új hozzászólás Aktív témák