Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    Mindenkinek más a must have. èn dobozos játékokat veszek ( kivéve pár indie és a MarioKart8), ezért egyáltalán nincs szükségem micro SD kártyára.

    Szerintem must-have, ha nem csak otthon tervezed használni a gépet, az a gyári tok, amihez adtak fóliát is.Mindjárt elso nap megvettem, a fóliát feltettem, és azóta is rajt van, tökéletes minőségben. [link]

    Nem must have, nice to have, de pár hét után vettem Pro kontrollert, mert nagy kezem van, és tényleg nagyon pro az a kontroller. A simával is eljátszottam, de ez jobb érzés. Mivel sokat tolom, ezért nekem megérte. [link]

    Szerintem luxus szint, de vettem egy második kábelt, mivel én cipelem céges utakra a Switchet, hotelben tolni, ezért hogy ne kelljen folyton kihúzogatni a dokkból, benn van folyton a táskámban, valamint ha lemerül a Pro kontroller, akkor rádugom arra. Megint csak, hogy a dokkból ne kelljen kihúzogatni az eredetit. De ez már tényleg a luxus szint. [link]

    A linkeket azért tettem be, hogy lássad mire gondolok. Nyilván azt és onnan veszel, ahonnan akarsz.

    Használt játékban meg nézd meg a hardveraprót. Ma pl van Splatoon 9ezerért. Megvenném, ha tudnám, hogy lesz időm vele játszani, majd, egyszer... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák