Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fityere

    senior tag

    válasz jkrisztian #7229 üzenetére

    Nálam lassan három hete van a switch, de én is azt gondolom második konzolnak vagy ha van jatekos pc-d akkor esetleg az mellé. Nagyon jó kis konzol én nagyon megszerettem föleg hogy hordozható. Szerintem egy Ps4 mellé tökéletes, egy Xbox helyet meg pláne ;]. Na nem akarom fikázni mert nem rossz konzol, de exkluzív játékokban elöbb utóbb még a nintendo is leiskolázza.(saját vélemény).
    Játékok terén már most egész jó a felhozatal, persze sok az indie játék, de azok sem rosszak. Exkluziv cimek Mario, Zelda, Splatoon. Jön a Xenoblade 2. na meg pár játék bejelentve, de vannak multi cimek mint pl Doom, Skyrim, L.A Noire remastered amik ebben a hónapban jelennek meg.
    Én Legend Of Zelda, és Mario Kart-al indultam, közben Stardew Valley, Kingdom New Lands játékokat vettem, ez utóbbival rengeteget játszom a Zelda melett. Xenoblade 2 megrendelve.
    PS4-em háttérbe szorult egy picit, pedig ott vár egyiptom :)
    Ha nincs nagy igény csilivil tripla A-s játékokra, na meg acsi vadászat sem érdekel a nagyobb péniszért akkor bátran ajánlom. Nem fogod megbánni.

    [ Szerkesztve ]

    Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

Új hozzászólás Aktív témák