Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz woros #7169 üzenetére

    csak beleolvastam az elejébe, de nekem nagyon spoileres, ezért csak az első felére válaszolok, viszont az kiderült, ami eddig is, hogy neked elég szélsőséges véleményed van. 6-8 hozzászólással előbb, mikor kérdezte a másik fórumozó, hogy megvegye-e, azt javasoltad, hogy kihagyhatatlan (vagy vmi hasonló), most meg nagyon nem vagy elégedett (hogy finoman fogalmazzak) :D

    Ahogy fennt is írtuk, ez nem egy klasszikus lineáris Mario, sokkal inkább felfedezős, ami van akinek bejön ( aki szeret maxolgatni, és a Mario mindig is a maxolgatásáról szólt a számára, csak itt nem az ügyesség a lényeg a gyüjtenivaló megszerzéséhez, hanem inkább a logika), és van akinek nem.

    Én jobban örültem volna egy New Super Mario Bros Switchnek, vagy egy 3DWörld Deluxe változatnak, mint ennek, de pl éjjek nekiálltam maxolgatni azokat a világokat, amiket már a fiammal elhagytunk, és ezzel a könnyed hint rendszerrel (Toad kapitány, papagáj) nagyon beszívott, és amit lehetett összegyüjtöttem már két világból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák