Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #22794752

    törölt tag

    válasz fogtunder #6644 üzenetére

    A 2 azért van mert egyik éjszaka adatvesztésem volt, és elúszott vele a belépési jelszavam is, és mivel itt a regisztrációhoz kénytelen voltam új email címre is (mivel a freemailes ide valamiért nem jó), aminek ugyanaz volt a jelszava, így oda sem tudok belépni, hiába kérnék újat.
    Ha nagyon titkolózni akarnék akkor nem ennyit változtattam volna rajta. Egyébként ha tudsz segíthetsz, ki tudná itt esetleg azt helyreállítani.....

    Koncsik - Nem találom, hiába keretem rá, ha tudod hanyas hsz.-ban található, add meg nekem.
    Válasz a kérdésedre fent.
    Ha a szívemre vettem volna a sapkás "esetet", csak utólag szóltam volna az MM akciórol.
    Pedig függetlenül attól, hogy néhányan milyen bölcsen, barátian viselkedtek, az fontos tud lenni annak, aki szülő, és kedveskedni szeretne valamivel, ami különleges, nincs minden osztálytársnak, és szereti Mariot mint ikonikus figurát.

    Más, A Wii U lemezes játékaihoz mindig volt csomagolva kedvezményre jogosító szelvény.
    A switchnél nincs ilyen? Mario Kart dobozában csak egy kártya volt, ami magát a játékot tartalmazza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák