Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    Befejeztem a Lego City Undercover-t es hiaba maradt meg sok tennivalo a varosban, kb semmi nincs ami ravegyen hogy visszamenjek meg kalandozni.
    Achievementek nincsenek, extra jutalmak nincsenek es maguk a feladatok sem igazan olyanok hogy erdekeljen.

    Maga a jatek tartalmanak felepiteseben is alapveto logikai hibak vannak, illetve a poenok sem igazan voltak olyanok hogy nevettem volna rajtuk, max elmosolyogtam...az meg mar mas hogy 7 eves kortol ajanljak ezt a jatekot? Megneznem azt a 7 evest aki mar latta Swarzeneggertol a Predatort vagy a Starsky & Hutch-ot...

    Technikai szempontbol is egy bughalmaz, portable modban 30 fps-t sok esetben kozel sem tudja tartani, illetve tobbszor volt hogy az egesz jatek osszeomlott.

    Szoval aki meg nem vette meg, akkor az sokat nem hagyott ki.

    Masik hasonlo szegyenfolt a Troll and I. A fejlesztok nem kommentaltak hogy miert nez ki ilyen undoritoan a grafika, de az fps gondok eseteben azt mondtak hogy nem az o hibajuk es a Nintendo OS-ben van memoria tulcsordulas es az okozza az fps droppokat...viszont erdekes modon par napja kiadtak az 1.1.0 patchet ami tobb bug javitasa mellett a framerate teren is szemmel lathato javulast hozott. Konyebb volt a Nintendo-t hibaztatni de erdekes modon megis tudjak javitani az o oldalukrol is ha akarjak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák