Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phobion

    őstag

    előre jelzem, senkit nem akarok megsérteni, és flame wart se akarok kezdeni, azért írom ezt most mert csalódott vagyok kicsit, manapság alig van 1-2 játék a PC-men (WoT, WoWS), viszont megjelent ez a switch , na mondom ez lesz a tuti, a 3ds 240p érzés nem jött be, xbox-ps4-ből nem kérek, ez a switch pont a kettő közötti aranyközép lenne, de...

    a szomorú az, hogy ez a switch téma rohadt drága mulatság, és egyelőre elég kevés -számomra- tartalom áll mögötte :(
    az a baj, a magamfajtával, hogy felkap a hype, belefektetem a sok pénzt, aztán meg jön a koppanás:

    - félek, hogy a zelda-ra ráunnék hamar, sose zeldáztam, de a leírások alapján 10/10 (open world játékokkal játszottam, mint pl. a skyrim)
    - a mario kart jópofa, de lehet 1-2 nap után az is unalmas lesz (ezt mondjuk nem egyedül játszanám)
    - rayman videó alapján okés, de elég kevés így elsőre
    - skyrim egy újabb port
    - mario odys mondjuk nagyon érdekel
    - monster hunter is egy újabb port, de érdekel mindenképp
    - ez a pokemon dx egy siralom, az is port elvileg, pedig de jó lett volna egy sun/moon...
    - monopoly, sine more fx jópofa indie játékoknak tűnnek, de ki tudja mennyire tartósak

    szóval bajban vagyok, jó lenne meló után leülni, és játszani egy jót, de lehet várok még, hátha jobban kiforr kicsit ez a Switch

    Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák