Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzDavid99

    tag

    válasz Dr.F.E.R.I. #358 üzenetére

    Akkor most én jövök. ;]

    Azért halad a Nintendo Switch jó úton, mivel amit eddig el kellet érnie (a pozitív bemutatkozás), azt elérte, ebből viszont nem következik az, hogy a piacon is jól fog teljesíteni.

    A funkciókkal egyetértek, ezekből tényleg nem sokat láttunk, az alapkoncepció viszont világos, és annak az üzenetét egyértelműen át tudták adni.

    (...) annak a vállalatnak, aki az utóbbi időben eléggé eltávolodott a nagyobb közönségtől? - Itt főleg az otthoni konzolok piacára gondoltam, mivel a Nintendo egyértelműen ide pozícionálta a Switch-et, és ezen a fronton tényleg nem igazán tudott beleszólni a versenybe az utóbbi négy évben.

    És ugyebár ez a két megcélzott réteg: a mobilon játszók... - Itt talán pontosabb lett volna a "casual" játékosok kifejezés, akiket a Nintendo anno beszippantot a Wii-vel, aztán el is engedett - ők jelenleg a mobilokon és tableteken játszók, akiket most vissza kellene szerezniük, ha ismét nagy sikert szeretnének aratni. De ez nem lesz egyszerű, mivel ezek az eszközök tökéletesen kiszolgálják ezt a réteget mindenféle komolyabb befektetés nélkül.

    Az utolsó felvetésre reagálva: az utolsó bekezdésben arra akartam kilyukadni, hogy ha a kezdetekkor sikerül azt az ideális állapotot megteremteniük, hogy már akkor rendelkezik a konzol egy, a third-party játékokra vevő közönséggel - azaz nem csak a "hardcore" Nintendós réteggel -, akkor nem pártolnak majd el úgy a Switch-től a third-party fejlesztők, mint ahogyan az a Wii U esetében történt, így a gép továbbra is be tud majd vonzani újabb ilyen vásárlókat, ami hosszú távon is biztosíthatja a külsős támogatást.

    U.I.: A múltkor (nagy meglepetésemre) simán be tudtam csúsztatni a zsebembe egy Note-ot (szerencsére nem robbant fel ;] ), úgyhogy nem elképzelhetetlen, hogy van olyan nadrág aminek a zsebébe egy tab is beletuszkolható. :DDD

    Switch FC: SW-2552-2661-4912

Új hozzászólás Aktív témák