Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Vettem pár olcsó, 1-2 eurós játékot, ami 80-90%-al van leárazva. A Trouserheart kifejezetten jó és kifejezetten jó handheld módban, vagy lite-on.

    Őszintén szólva nem vagyok retro játék rajongó, tehát annak ellenére hogy valami tetszett a commodore korszakban, ma már nem a múlt játékaival, hanem a jövő játékaival akarok játszani. Ezért sem értem pl. a Minecraft-ot körülvevő rajongást sem. Ami durván pixeles az nem játszik.

    Switchen viszont...főleg handheld módban nem biztos hogy élvezetes játszani a nagyobb kijelzőre tervezett játékokkal, annak ellenére hogy teljesítményt és látványt tekintve jó a port. Pl. jellemzően nem tudják, vagy nem akarják jól olvashatóvá tenni a szöveges dolgokat. Ezért is tartok attól, hogy a Skyrim, Witcher, Vampyr, AC, Zelda BotW szerű játékok hogy muzsikálnak majd ha nem tévén játszok.

    Ezért is jók az ilyen Trouserheart, vagy a Zelda Links awakening szerű játékok, grafikák, amik nem realisztikusak, de nagyon távol állnak a pixeles retrótól.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák