Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Tigerclaw #25244 üzenetére

    Nem ismerem a teljes előzményét ennek a beszélgetésnek, de annyira egyet értek veled!
    A napokban nagyon elkapott az érzés, hogy kellene egy Switch. Azért vannak kötelező címek, és ott a Zelda, a generáció legjobb játéka. Én pedig még nem játszottam vele. De egyszerűen nem akarok annyit kiadni a konzolért, mint amennyibe egy PS4 Pro kerül. Tisztelem, szeretem a Nintendo-t. De egyszerűen ez számomra nem pálya. Engem a handled mód nem érdekel. 4k tv-n játszanék. És ha belegondolok, hogy a PS4-em mellé veszek pár játékért egy konzolt, ami ennyibe kerül... Nekem sok. Ki tudnám fizetni, de nem. Használtat nem akarok, olvastam az összefoglalót, és vannak problémák. Ráadásul használtan se nyernék sokat vele. De ez így kezdésnek 100-140ezer lenne. Mondjuk két játékkal. És hiába néztem tegnap még olyanokat mint a Link's Awakening, Luigi's Mansion 3, olyan aranyosak, hogy elcsöppenek... :)
    Én anno NES-sel kezdtem a "gamer" karrierem, hiányzik a Mario.
    Ha lenne egy verzió 60-ért, ami mondjuk nem handled, akkor nem gondolkodnék.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák