Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zbundy

    aktív tag

    Rendelkezem otthon pc-vel (amit kb 2 éve csak vágásra használok)

    Xbox One X-el multiplatform játékokra, mert ott a legszebb és multizni is itt szoktam ezért erre van gold előfizetésem, illetve mivel előtte 360am is volt ezért a One-on játszom a BC játékokat is, többségét felhúzott grafikával

    Van ps4 pro-m is az ex címekre és a playlink játékok is óriásiak ott

    Switchem is van másfél éve amit kézikonzolként is kezelek, mivel az. Indi és nintendo ex címek jönnek erre.

    Tudni kell mindegyik konzolt a helyén kezelni, hogy mire van és nem fanbojkodni egyik oldalnak sem, mert nagyon unalmas. Hozzáteszem nem egy antiszociális kocka vagyok és boldog párkapcsolatban is élek, ráadásul a fizetésem is 200 alatt van, mégis meg tudtam venni ezeket, mert ez a hobbim és szeretem is. Mellette nyaralásra, koncertekre és bulikra is van időm és pénzem. Nem értem soha akiknek oldalt kell választani, meg siránkozni, meg naponta kérdéseket feltenni itt a switch hibáiról csak hogy önigazolást szerezzenek, hogy miért nem kell nekik switch meg akciókra várni. Emberek egyszer élünk és a halál itt lebeg a fejünk felett, ne balfaszkodjatok :D

Új hozzászólás Aktív témák