Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz tassyu #1353 üzenetére

    :) Komolyra fordítva a szót.

    Nem tekintem magam elvakultnak, ha az írásaimból számodra ez jön le, akkor nagyon félreértjük egymást. Tartom magam továbbra is ahhoz, amit az #1235-ben írtam. Igaz, nem volt a kezemben a gép, csak mások véleményére és tapasztalatira támaszkodhatom, de nem nagyon rémlik olyan meglátás, ami nagyon rosszat mondott volna a Switch anyaghasználatára, összeszerelésére. Sőt, a kijelzőt még sokan kiemelten dicsérték is, színkép, betekintési szög, fényerő szempontjából. Sajnos magáról a dokkolóról nem nagyon láttam képet, de nem hiszem, hogy csak simán egymáson csúszna a dokk és a Switch, de ha tényleg így van, az valóban komoly tervezi hanyagság. Most próbáltam keresni képet, fotót, de sajnos nem találtam olyat, ahol jól látszana a dokkoló belseje, felülete.

    Az ár elég szubjektív dolog tud lenni, kinek mennyit ér meg valami. Én ahhoz tartom magam, hogy egy konzol ára nem csak az alkatrészek összessége és gyártási, csomagolási, szállítási költsége. És akkor a k&f-ről még nem is beszéltünk. Ez olyan, mint amikor a Gamepad-ról ment a vita, miközben nagyon komoly, egyedi és megjelenésekor (2012) korszerű streaming technológia van a gép és a kontroller között. A Nintendo a Switch alaprendszert 300$-ra árazta be. Erre mondtam én, hogy szerintem sok. De nem azért mert gyengének találom a benne található hardvert, hanem mert a Nintendo nem tudott egyelőre meggyőzni arról az egy órás bemutató és az azóta érkezett információk alapján, hogy ez a gép ér annyit. Nincs az ár mögött még az a tartalom, ami felértékelne számomra odáig. De mondom mégegyszer, nem a hardverről beszélek. Nem tudjuk miként lesz a Virtual Console, megkapom-e ingyen a Wii U-ra és 3DS-re vásárolt játékaimat? Vagy a cross platfrom játékok, ha majd jönnek, azokért újra fizetnem kell vagy átveszik az MS és Sony féle rendszert? A Nintendo nem az a cég, általánosságban, aki évekkel korábban jelentene be játékokat (most a Zeldát ne tekintsük) és ez egyik szempontból nézve jó dolog, viszont most pont hogy arra vágyom, hogy igenis, mondják meg mi jön a gépre 2018-ban. Hol van a Last of Us 2 helyi megfelelője, egy olyan cím, amit a közönség nagy része vár majd, pedig még évek vannak a megjelenésig. Szóval nem, jelenlegi helyzet alapján nem ér meg számomra 300 dollárnyi pénzt a Switch. Itt most a csillagokat kéne, hogy ígérje a cég. Akármi is lesz a valóság aztán.

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák