Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Mister_X #113 üzenetére

    Ha ez igaz lesz, le merem fogadni, hogy kb 80 ezernél megáll a gép. 100-120 környékén, felette esélye sem lesz, óriási bukás lenne.

    Viszont ez a hibrid cucc nekem nem kell. Egy Neo-ra jobban vágyom. Egy Zeldába egy buszon nem tudok elmerülni, egy Dark Souls szintén hangulatromboló kis kijelzőn, low grafikával és frémrátával tolni...

    A casual gamereknek megmarad a telefon, tablet, a HC gamereknek meg ott az X1, PC, PS vonal. Szerintem hatalmas öntökön lövés az egész. 3rd party játékok hogy fognak futni? Sehogy, vagy az összes platformot ideszámítva itt lesznek a legbénábbak. Köszi Nintendo, ebből én nem kérek. Inkább legyen egy erős gépem, mint hogy egy tök gyenge vasra vegyem meg kb UGYANANNYI pénzért a játékokat, mint egy tök jó hardverre...

    Számomra világos volt, hogy a nép egy sima asztali konzolt akar erős hardverrel, esetlegesen egy új kézi-konzollal. Az X1 nagyot "bukott", a PS4 egyeduralkodó lényegében, és jövőre lehetne nulláról indulni. De egy jól beárazott asztali, erős NX-el, baromi ütős exekkel és fullos 3rd támogatással simán kurva jó konzol lehetett volna z NX.

    Kár, hogy nem lesz ebből semmi...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák