Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooooobi

    senior tag

    válasz bladex73 #10001 üzenetére

    Jó akkor kézikonzol kell neked, de az biztos nem a switch lesz, föleg, hogy szerinted nincs is rá értelmes játék a Zeldán meg pár pc-s porton kívül :) Az meg egy vicc, hogy jelenlegi tudásával a harmadát fizetnéd ki, de ha tudna videót játszani már meg cserlélhetnéd az akkut már megérné. Egy akku biztos nem 2 forint lenne hozzá most meg lehet venni 20 euro alatt pl xiaomi 10000mah akkut azzal lehet usbröl tölteni. Itt van neked a GPD WIN 2, vagy ennek az elsö verziója. Játszhatod tajta a steames játékaid, filmezhetsz, netezhetsz amit csak szeretnél, bár nem tudom mennyire életképes ez a konstrukció.

    Nekem életem elsö konzolja lett a switch, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Se böngészö, se médialejátszó, se közösségi alkalmazás nem hiányzik róla NEKEM. Ezekre ott a teló és/vagy tablet. Sokáig gondolkoztam, hogy ez vagy egy ps de a hordozhatóság miatt switch lett, én még tvre se sokszor kötöttem csak ha családdal, haverokkal multizunk valamit ami ritka. Soloban csak kézimódban játszok vele mindent. Ha meg fotelban akarok valamit ami nincs switchre arra ott a steam link meg a pc.

    [ Szerkesztve ]

    https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

Új hozzászólás Aktív témák