Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz máyköl #9 üzenetére

    mivel látom hogy csak én vagyok akkor tartok egy kis beszámolót...ha nem baj:)
    én még indulóként vettem..magyarhon első szállitmányából kaparintottam meg...járt hozzá a Wii SPorts ugye...nah ahhoz még szermányoltam egy Wii playt amihez járt még egy Wii mote így lehetett haverokkal nyomni...

    e 2 lemez összesen 12 játékot tartalmaz...persze azt hozzáteszem hogy nagyon kis ratyi grakivával vannak megcsinálva ezek dehát azért 12 játék az 12 játék...mind többjátékos módra van kihegyezve...és nagyon komoly...Baseball..te dobsz haver üti..tudod csavarni stb...hatalmas élmény mikr suhint a span és a 150km/h-val száguldó labdád elzug az ütő felett...egyáltalán nem a grafikát figyeled:D

    nagyon komoly...
    az Avatarokra kitérve szintén jó mnóka hogy ugyen "rajzolva" de magadat láthatod a képernyőn...te dobod/ütöd stb a dolgokat...mindent be tudsz állitani..magasság...suly...haj,szakál,bajusz,szemüveg..szemüldök...szempilla és még nemgeteg minden:)

    Hát hirtelen nemtudok mit mondani de ha van kérdésed és tudok rá válaszolni akkor szivesen válaszolok:)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák