Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moli.hu

    őstag

    válasz moli.hu #45 üzenetére

    na, csak elkezdtem az ingyen honapot, mert a 444 kommentek kozott olvastam, hogy sok a standup, ami nalam elegge megy es ugyis angolul nezem mar most is.

    Elso ranezesre (chrome desktop) brutal csalodas, hogy mennyire fapados az egesz rendszer, egy youtube oldalon tobb allitas/widget van. Egy evtizedes vilagsikertol valahogy tobbet varna az ember. Biztos ez az egyszeruseg kell a nepnek. Peldaul imdb-osszekottetes? Csak az elso, ami eszembe jut, es szuksegszeru. Tudom, hogy az imdb az amazone es ott a prime - nem erdekel a kifogas. Ha mas nem, meglevo ertekelesek importalasa imdbrol is segitene.

    Kiprobaltam Nintendo Wii-n is, felfrissitettem a channelt uj verziora (mar evekkel ezelott letoltottem, varakozoan), gond nelkul mukodik. A wiin meg kevesebb allitasi lehetoseg van, peldaul a felirat mereteit a desktopon beallitottakbol veszi, pedig egy monitor es egy teve merete es tavolsaga teljesen mas, ugye. Plusz a felirat kitolti a teljes vizszintes kepmeretet, ami egyreszt kenyelmetlen a szemnek, faltol falig olvasni, masreszt a katodsugarcsoves tevemen lelog az overscan miatt, de ha ez nem szamit, akkor is kenyelmetlen a szemnek faltol falig olvasni. Jeleztem nekik chaten, hatha javitjak.

    androidon nem tudok bejelentkezni, az van, amit itt irnak: Please make sure that your device has network connectivity and the date and time settings are accurate (-3) meg az adblockot is lekapcsoltam, ujrainditottam os-t, nem az volt. valaki erre tud okosat? mondjuk en a Diagnostics-ot se talalom, ahol ok irjak, nekem nincs ilyen menu (softbutton se hozza).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák