Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Richie141

    tag

    Sziasztok!

    Van egy nagyon frusztráló és megmagyarázhatatlan probléma a PC-s hangfalaimmal.

    A Logitechtől tegnap érkezett meg már a 4. Z906-os csere hangrendszer, de ennek is ugyanaz a hibája, mint az előző 3-nak. A basszus nagyon gyenge, és ha feljebb tekerem, csak jobban püfög. Asus Xonar DX hangkártyát használok, de telefonról is kipróbáltam, valamint másik áramforráshoz is csatlakoztattam, de minden esetben fennáll a probléma.

    Már korábban is gondoltam, hogy nem a rendszerrel van a probléma, de most bebizonyosodott.

    A Z906 előtt egy 28 wattos Labtec 2.1-et használtam. Meg voltam elégedve a hangzásával, gondoltam elő is veszem, mert még az is jobban szólt, mint jelenleg a Z906. Eléggé megdöbbentem mikor meghallottam, hogy bizony valamiért ennek is ugyanolyan erőtlen, püfögő basszusa van. És szigorúan csak a basszusról beszélek, a szatellitek tisztán szólnak mindkét szettnél. A 2.1-et kivittem a nappaliba és a konyhába is, megnézni, hátha csak a szobámban van valami gáz a konnektorokkal. De mindenhol ugyanúgy szar volt.

    Szóval mi lehet ez? Az egész elektromos hálózattal lehet valami gebasz? Jó kérdés... Akkor a PC amit egy 700 wattos táp hajt, miért működik tökéletesen? Vagy a hűtő, vagy a mosógép?

    Tud segíteni valaki? Annak is örülnék, ha valaki leírná, hogy ilyen problémával hova forduljak.

  • Richie141

    tag

    Nem sokat értek ilyenekhez, de a konnektorok, aljzatok le vannak földelve, ha ez mond valamit.

Új hozzászólás Aktív témák