Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    Autósként, Bringásként és Gyalogosként alapjában véve szilárdan rollerellenes vagyok.

    Mert a közúton SEMMI keresnivalójuk nincs, sőt önmagukra és az autósokra is baromira veszélyesek ÉS zavaróak.
    A járdán a gyalogosok között semmi keresnivalójuk nincs, SŐT.
    A bringaúton a bringások között kifejezetten zavaróak és frusztrálóak.

    Ezzel együtt ez a teszt meghozná a kedvem a témához, csak a szilárd ellenérzéseim ne lennének: )

    Marcel

  • Mercel

    senior tag

    válasz SunMount3r #12 üzenetére

    A rövid válasz a felvetésedre részemről, hogy szerintem a DE , igen és Mindenki jobban járna.

    Most arról már nem beszélek, hogy robogóztam és motoroztam pár évet és azt gondolom, hogy amikor robogóval is necces néha - Annak Dacára, hogy:
    A robogóknak a nem annyira sportosaknak is F1-es futóművük van még egy cikkben taglalt rollerhez képest is aztán ezzel együtt is el lehet dobni őket néha akár csak az úthibák miatt is.
    Egy robogón olyan az üléshelyzet, hogy képes vagy szinte egyé válni a robogóval és mondjuk egy nagyobb fékezés se tép le róla vagy egy hirtelen manőver - ehhez képest a rolleren egy botra heggesztett keresztrúdba kapaszkodnak az arcok aztán reménykedés van ha beüt a krach.
    Egy robogóval fel lehet venni a forgalom ritmusát ezért kevésbé zavaróak az úton, egy rollerrel nem , vagy ha mégis hát nettó istenkísértés.

    És estig folytatni lehetne a sort.
    Furcsának tartom egyébként, hogy egy olyan országban mint a miénk ahol az az alaphelyzet , hogy mindent is tiltanak, az elektromos rollerekkel a kutya nem foglalkozik annak dacára sem, hogy lényegében nincs olyan útfelület ahol ne lennének magukra és másokra exponenciálisan veszélyesek ÉS zavaróak a rollerrel közlekedők.

    (nyilván van az az útvonal ahol kevésbé, meg tolerancia tudom, de az elmúlt években akkor is ez a kép fogalmazódott meg bennem)

    [ Szerkesztve ]

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák