Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz kardkovacsi #29 üzenetére

    Bocs, azt hittem mar eleg sokszor elokerult: nalunk en magam vagyok a haziasszony:) Na jo, az egyik lanyom szeret edeseket sutogetni, de nem akarna o sem ugy hogy egyben legyen, akkor azt sokkal jobban el kell pakolni.
    Nem a szagelszivo a legnagyobb bajom, meg hat az enyeim mar ugye nagyok, a kovetkezo haz az tuti hogy kettonknek lesz a ferjemmel; hanem egyszeruen a konyhai maszatolos, eszkozhasznalos (kes stb.) tevekenysegek bevitele a nappaliba (ugyanezert en a kandallot se nagyon ertem, nem vagyok tisztasagmanias, de nekem nem illik oda, a nappali az inkabb egy nyugira hasznalt terep, nem - reszben koszolos - feladatokra. De teny, en nem fozok sokat, nem is szeretek, meg ha olyan a folyamat hogy varni kell akkor siman atmegyek a nappaliba ott ulok le nem az etkezoben, egy atjaro (ajtot nem csukjuk csak ha nagyon szag van). De egy nappali sarkaba peldaul a szekrenyeim fele nem ferne be, pedig nekem van az etkezoben is a talalashoz tanyer/pohar/evoeszkoz tarolas, van kulon konyhabol nyilo kamra, de igy is kell az a korbe U (minusz egy atjaro az etkezobe) mennyisegu szekreny alul es nagyobb resze felul is. Jo, az alson sok a kutyu:) csak egy resze szabad fozos pult.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák