Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz mAtech #24592 üzenetére

    Én még mindig nem értem, miért szempont milyen nehéz tologatni. Miért akarod tologatni? Ha épp csak a sarokig kell, akkor nettóban ugyanolyan fárasztó lesz a 190 kg motor mint a 210. Ha meg a világ végén rohadsz le akkor tökmind1 hány kiló, úgyse tolod el sehova, hivni kell trailert. Én újpesten rohadtam le, 5 km volt a következő benzinkút. Kis 50-es, csak 90 kg, de az életemet is utáltam mire a 40 fokban odáig elértem. Az meg, hogy mennyire agilis meg nem csak súly függvénye.

    (#24591) hegyvarig

    Pesten nem, de vonzáskörzetbe Ecseren igen. Én 2 év b*szakodás után jutottam el hozzá, úgy összerakta a motort hogy sirhatnékom van. Fullra szétszedte, de darabokra, beleszerelt egy általam vitt hengerszettet, nem volt jó, legyártatott egy egyedi tömitést és azzal összeszerelte a motort, első féket cserélte, féktisztitó, olajcsere, hűtőfolyadék feltöltés, kicserélte a dudát, megjavitotta a kilóméterórát, megjavitotta az ülést (Nem maradt úgy ha felhajtottad, ráesett a fejedre), az összes hiányzó csavart/patentet az idomokon pótolta, vásárlás óta hajlamos a lefulladásra a motor ha piros lámpához gurulok, az eladótól kezdve 2 szerelő mondta, hogy "ez ilyen", ő megcsinálta, részletesen elmesélte/magyarázta mi az ami cserélendő/javitandó lesz hamarosan. Eljött a működésképtelen motorért II. kerületbe, javitások után elvitte leműszakiztatta, lehetett utalni neki, számlát adott, mikor elvittem a motort este 8kor felhivott, hogy minden rendben van e a motorral, rendben hazaértem e. 72 ezret fizettem.

    Más:

    Amúgy az milyen, hogy hengerfejesen javitotta az előző szerelő a motort, 150 ezret hagytam ott, utána folyt a hűtőviz , nem vállalt érte felelősséget. Mostani megcsinálta, elhozom a motort, kérdezi: Te, azt tudod, hogy nincs termosztát a motorodban? Ezért megy a szivató mint a hülye, az egész hűtőkört végignyomja. Ok. Vegyünk termosztátot...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

  • Burt1793

    veterán

    válasz mAtech #24592 üzenetére

    Ha pl egy forza 300ba raksz techpulley görgőt, akkor megy úgy, mint egy gyári 400as. Igazából a 300as egyedül menve simán elég erős, két személlyel érzem azt gyári hajtással, hogy nem tud felpörögni és alul nincs meg a névleges teljesítmény, ezen a görgőcsere javít, szinte ingyen.

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz mAtech #24592 üzenetére

    Malaguti Medison 400 cca: 190kg ( :Y ) Teccik a súlya! :D
    Igen, elég könnyen vezethető, alacsonyan van a súlypontja...
    Nexus 500 sokkal nehézkesebb, emellett persze stabilabb is.
    (Lábtér viszont azon sincs, szóval nekem kényelmetlen volt.)

    Ami a menetteljesítményeket illeti, 0-140 km/h gyorsulásban
    fej-fej mellett haladtunk a kollégával: nekem ott már kb. letilt.
    Jó móka volt. Amiért viszont nem ajánlom a Madisont, az az,
    hogy kis szériás a blokkja, alig kapható hozzá bármi, drága...
    Utóbbi relatív, a főtengely pl. olcsó volt! De már nem gyártják.

    Szóval viszonylag ritka típus... csoda, hogy ebben a topikban,
    ami nem konkrétan adott típusról szól, kettő is van! Ami még
    nagyobb csoda, ha mindkettő működik. Nem akarsz ilyet...:N

    Ui: az SH300 nem megy sokkal rosszabbul, hiába gyengébb,
    jóval könnyebb. Nekem az gyári hajtással nem tetszett, de a
    tuning görgők nagyon sokat dobtak rajta, úgy már bejött...:D

    Jah, Beverly 500 megint más világ, nem csak optikailag.:R
    Satelis is volt a topikban, igaz, csak 250-es, nem egy erőgép.
    Ha most kéne vennem, én a Forza 300-at venném. Vagy hát:
    T-Max mint non-plus ultra, de sajnos az rohadt drága nekem.
    Ez is relatív, mert amennyit már ráköltöttem a Madisonra.:Y

    Szerk: ebből persze csomó tuning, amit nem kell megvenni...
    Teszem hozzá, sokat dob rajta a Beverly 500 hangtompítója
    a 4Road kipuban. Karakteres, de nem ótvar hangos.:))

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák