Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gonger

    senior tag

    válasz csongi #23910 üzenetére

    Nem értem el a Red-eseket a Kawa miatt, aztán rájöttem, hogy szombaton nem dolgoznak, holnap megpróbálom Őket újra keresni.
    Egyébként igen, én is azt látom, hogy ez az 1M-s limit is sok kompromisszumot kíván.
    Fölé nem mennék, mert a családi ház vásárlási projektünk így is megállt, az anyagilag nagyobb prior, de értem, hogy persze vannak jó deal-ek, mint pl [ez a Forza amit lentebb linkeltetek]
    A feleségem kérdezte ma, hogy amúgy miért pörgök a motor választáson amikor még a jogsim sincs meg... és van benne igazság. :(( Nem tudom mennyi időre álltak meg az oktatások és a vizsgák. Hiába vagyok közel a végéhez, lehet, hogy ez csak hónapok múlva folytatódik...
    Ettől függetlenül nem bánom, hogy elkezdtem ezzel foglalkozni, mert legalább lesz idő, hogy letisztuljon a kép.
    Ha az import vasakat kiszűröm, akkor itt tartunk:
    Egy 9 éves [Xmax] ami leírás és lekérdezés alapján nem rossz, de szerintem ennyit nem ér már.
    Egy korábbi [Forza300] 5 gazdás. leírás elég szegényes, de ugye ezeknél már alapból volt ABS? btw ez is éppencsak hogy belefér a keretbe.
    Mivel SH-t nem találtam, kerestem [Kymco] -t, amitől egyébként tartózkodom, nem tudom miért, azon túl szintén import. Ahogy ez az inkább motor formájú [Xcyting] is vagy a [Downtown].

    Ha azt nézem, hogy magyar is legyen és fiatal is, akkor lehet lentebb kell mennem a hengerűrtartalomban??!! :O pl, [PCX150]-ből nem sok van, ez szépnek tűnik, sok extrával.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák