Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hooper

    őstag

    Sziasztok!

    Mit gondoltok a következő helyzetről?
    A napokban személyesen is bemegyek csak kíváncsi lennék több álláspontra, illetve hogy valakivel történt e már hasonló:

    Telekomos voltam éveken keresztül.
    2019.08.29 besétáltunk az Arána Vodafonehoz és előfizetésekről érdeklődtünk.
    Az értékesítő meggyőző volt és már aznap le is szerződtünk új előfizetésre, számhordozással.
    Azt mondta hogy a Telekomhoz be se kell mennünk mindent (!) intéznek egymás közt (a függőben lévő le nem zárt hónapot is már nekik fizetjük).

    2019.08.29 én már szerződéses Voda ügyfél voltam, a számhordozásról már aznap délután megkaptam a levelet hogy sikerült.

    2019.09.04én Telekomtól kaptam e-mailbe számlát (számla kelte 2019.09.01 - 35.729 Ft)
    (többet erről értesítőt nem kaptunk)

    A vodafonetól ezt követően hónapokig teljesen random számlákat kaptunk aminek a visszafejtése még a bent ülőknek is nehezére esett. Be is mentünk személyesen kiderült h valamit nem írtak jóvá, nem vontak le, stbstb (szerződéskor előleget is fizettünk, többek közt ezzel is kavartak valamit)
    9900 Ft havi koráltlan számla, + 1 szám mellé azonos szerződéssel, társkártya kedvezmény -2000... 10+10-2=18.. na ennyi sose volt :D (nem, parkolás, mobil vásárlás nincs).

    Pár napja végrehajtási papír jött 126.019 forintról.
    A követelés a telekom féle szeptemberben kelt számla.

    hol csúszott el, hol csúsztam el?
    Köszönöm előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák