- MIUI / HyperOS topik
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Xiaomi 12T Pro - kétszínű, mint a kétszázas
- iPhone topik
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor 400 Pro - gép a képben
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
-
Mobilarena
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Balinov
titán
válasz
Balinov #60156 üzenetére
Hurra, +36-1-265-9210-n zongorazva a gombokon kaptam egy humanoidot, Csaba nevu fiatalember nagyon keszsegesen segitett es megnezte mind 2 dominos szamunkat. Meg nem lett kiadva egyik sem uj elofizetonek es 4050HUF/telszam elleneben egy t-pontban ujra lehet aktivalni, uj sim kartyat kapva, amibol 2000 valahany forint lebeszelheto.
Respect a telefonos ugyfelszolgaltos sracnak, 1-2 oldalnyit visszaolvasva megmondom oszinten kellemesen csalodtam.
izzitom is az otthoniakat, hogy minel elobb bezuzzanak a gyori T pontok valamelyikebe.
Koszonom a tippet!
B
-
Balinov
titán
Sracok, adott 2 30-as szam, meg Westel900-as idoktol fogva altalam, ill. asszony altal hasznalva. 7eve atvaltottunk elofizorul dominoroa (kulfoldre koltozes), es amikor kellett online toltottunk az egyenlegre, hogy aktiv maradjon a szam.
Nos a problema, hogy hazanemmenes, terhesseg, ujszulott es a velejaro dolgok miatt rohadtol elfelejtkeztunk mindket szamrol, viszont most mindkettonket kellene majd hasznalni.
Gyanitom mindketto szamot inaktivaltak, bar egyikhez sem lett uj elofizeto, mert nem csong ki egyik sem.
Itteni szamrol hivva a Dominost asszonyka szamat probalva hivoszamon elofizeto nem kapcsolhato, en szamomat a hivott szam atmenetileg ki van kapcsolva a forgalombol uzenet fogad. En simemet egy fuggetlen teloba berakva hiaba irom be a pin-t OK, nem csatlakozik fel egyik ir szolgaltatohoz sem a 4 kozul. Online feluleten gondoltam hatha muxik az 1500huf-os feltotles,de nem.
Hogy tudok a legegyszerubben humanoiddal kapcsolatba kerulni kulfoldrol hivva, akinek el tudom a 2 elofizetoi mobilszamot ill a gondomat mondani, es tud segiteni.
Koszonettel vennek barmilyen segitseget!
udv
B -
Balinov
titán
Szia, koszonom a tippeket.Nem volt egy egyszeru kerdes, ugye?
7evig voltam elofizus, de mielott kijottunk 2008-ban visszavaltottam Dominora. Kis sakkozas es bongeszoproba (nem tudtam Chrome stable-val belepni, hiaba jott meg a my Tmobile temp jelszo, csak IE7-el...) utan benn vagyok a webshop-ban - meg jo is, hogy megneztem, kell toltenem az egyenlegem, mivel 2 heten belul vege a telszamom rendelkezesreallasanak.
jo is hogy be tudtam lepni, mindjart meg is valtoztatom a dijcsomagom, mert peripll csucsidoben 59ft-ert beszelek halon belul, kivul meg 88ert, Domino Nap-ra, ennek legalabb nincs havi dija es a 41Ft/perc mindenhol eleg csabito.
Kozben nezem a Net csomagokat is, Go!Net S vagy M eleg is lenne, boven arra a 2,5 napra, meg is talaltam, hogy sms-sel a 1430-ra elkuldott +GONETM vagy +GONETS-el lehet aktivalni, csak azt nem talalom, hogy lehet deaktivalni (talan -GONETM?). Erre tudnatok egy megoldast mondani?
Amugy nagy respect a T-nek, netes USZ egy alom, mindent konnyen vagy viszonylag konnyen meg tudok talalni, nameg elintezni. Ir mobilszolgaltatoknak es iskolapelda kellene, hogy legyen.
udv
Balinov -
Balinov
titán
Sziasztok,
Domino-s vagyok, semmi adatcsomag nincs megrendelve (kulfoldon elek). Jovo heten par napra haza kell mennem, szeretnem a droidos fuggetlen itteni telomat a magyar dominos sim-mel hasznalni.Nezegetem a T honlapjat dominosoknak, de nem egyertelmu, melyik csomag lenne az, hogy pl. egy sms-sel regelek egy adatcsomagra, aminek egyszeri dija van es x idore szol, viszont x ido utan nem von le ujbol az egyenlegembol.
Letezik ilyen?
-
Balinov
titán
Sraczok,
internetes ugyfelszolgalaton lehet elofizetoi szerzodest megszuntetni? Ill. meg lehet-e ott nezni, van-e huseg meg az adott hivoszamon?
Koszi
Balinov -
Balinov
titán
Urak,
kerdesem lenne.
az en nevemen van 2db dominos szam ill. 1db elofzius, mintketto KAP kepes. Elofizus KAP egyenlegre szeretnem atmozgatni az esetleg fennmaradt, Dominos KAP pontokat, majd a KAP pontokat bevaltva webshopon keresztul szeretnek egy telefont venni.
Kacifantos a dolgoban, hogy a ket domono kulfoldon van velem egyutt, az elofizetest anyum hasznalja, az ahoz tartozo szamlat az o lakcimere kapja a T-tol.
Lehet ilyet atmozgatast csinalni?
Ill. mi van akkor, ha a 2 domonos webjelszavat elfelejtettem, es 3 proba utan letiltott a T webshop.
udv es koszi az infokat
Balinov -
Balinov
titán
válasz
megyeri #1599 üzenetére
Nem?
Akkor oda minek a KAP program? Tavaly a SE P990-emet anyum ezereves dominoszamat elofizetesre atvaltva vettem. A listaarbol viszont egeszenbiztosan kaptam kedvezmenyt, plusz az akkori akcioban a Net50-re elofizetesnel -10k, regikeszulekbeszamitos akcioban ujabb -10k volt, plusz sajat elofizeteseim utan kozel ujabb -10k-nyi KAP pont. Osszessegeben 490Ft befizetessel elhozhattam, meg azt hiszem 12x1215Ft torlesztessel.
-
Balinov
titán
válasz
Algieba #1596 üzenetére
0Ft-ert elhozhato szvsz nincs, legalabbis en ugy hallottam, hogy ilyen 0Ft-os kamikazes akcioi csak a Vodanak voltak. Viszont reszletre,sb. el tudtok hozni telefont, az szinte teljesen bizonyos. Ha meg mar edesapad regota dominos, akkor valszeg van domino aranykartyaja, meg gyujtott pontjai a kartyan,amiket be tudtok szvsz valtani
Szerk: ontopik...
-
Balinov
titán
-
Balinov
titán
válasz
Dare2Live #1522 üzenetére
akkor szigoritottak, nekem tavaly vagy tavaly elott meg a kimeno hivasaimat is letiltottak huszezrecskenyi tartozas miatt, megis vehettem tavaly 18-ert ujab 1evet alairva egy P990-est..
az elozo kerdesedre: szvsz csak annyival lesz olcsobb a kivalasztott keszulek (azonos listaarakat feltetelezve persze mindket idopontban) amennyivel tobb KAP pontot gyujtes, amit ugye 1KAP=1HUF arfolyamon be tudsz valtani. Ha 5-6k a havi szamlad szvsz 3990Ft-s lehetosegnel nem eri meg akar ket honapot varni, parszaz Ft elonyert esetleg azt kockaztatod, hogy kikerul az kivalasztott K800-as a kinalatbol.
-
Balinov
titán
válasz
tothb71 #1464 üzenetére
Udv a klubban.
1: sajna ez van, elofizusoknak evek ota kell 160+trefat asszem csengetni azert, amit a Dominosok ingyen kapnak.
2: 1430-nal mintha vagy megvarod,mig elsorolja a menuket (marmint a usz nyelvvalasztas utan) vagy nyomsz egy 0-t es akkor kapcsol egy szabad operatorhoz.
3: Webshopon keresztul nem ingyenes?Balinov
-
Balinov
titán
válasz
Alvin_ti4200 #1407 üzenetére
Szia Alvin_ti4200
korabba (szamos) reszletre vett tmobilos telefonjaimnal mindig volt lehetoseg bemennem egy tmobil uzletbe es kicsengetni egy/tobb osszegben a hatralevo torlesztesemet. Valszeg most is igy megy, nem hinnem, hogy MacBook eksun befolyassal lenne erre az uzletmenetre.
Udv
Balinov -
Balinov
titán
válasz
Viktor0610 #1378 üzenetére
dejopofa. kis dizajnos darabka.
-
Balinov
titán
-
Balinov
titán
válasz
megyeri #1180 üzenetére
csak 9600Ft? az nem is veszes, viszont ha jol veszem ki szavaidbol, remote nem megy.mindenfelekeppen be kell hozza mennem egy magyar tmobil boltba. Meg szerencse,hogy a huseggel nem kell foglalkoznunk,mivel lejart majusban. Valszeg kivarok,mikor majd augusztus/szeptember kornyeken haza tudunk menni es befutok vele a rak*szekhoz a gyori sparcenterbe,ahol vettem. Idoben mennyi lehet egy szolgaltatoi hivatalos unlock? o,bakker,most jut eszembe, hogy visszamentem dominosba elofziusbol....
vagy nem? lehet edesanyam altal hasznalt szamhoz vettem a P990et,amit aztan en hasznalok.O meg most is elofizus...
Koszi szepen az Infot!
udv
Balinov -
Balinov
titán
tenyleg,urak, ha mar szolgaltato altal vegzett fuggetlenites. Mibe kerul egy Tmobilos SE P990 fuggetlenitese a T-mobilnal? Fizikailag oda kell vinni egy markaboltba vagy kapok a penzemert egy NCLK-t,amit a szevizmenube bepotyogok? Hogy megy ez?
-
Balinov
titán
Kerdes a T. Nagyerdemuhoz, Dominoskent mi az a minimalis osszeg Roaming eseten,aminek rajt kell lenni az egyenlegen, hogy tudjak hivast inditani (gyk. megcsorgetni valakit,hogy menjen skype/msn kozelbe)
-
Balinov
titán
válasz
Viktor0610 #1092 üzenetére
Magatol.istenbizony.
Azert ranezett az illetekes forumtars,es rendben van valoban minden! Ezuton is nagy koszonet erte neki!
-
Balinov
titán
válasz
Viktor0610 #1090 üzenetére
valoxszinuleg az elozo,a boltba a csajok mar sokszor segitettek,gyorsan,pontosan es szivesen.Ma reggel megtortent a valtas,csak az uj,dominos sim el,tudok hivast inditani,fogadni,egyenleget nezni es feltolteni is.
-
Balinov
titán
válasz
Viktor0610 #1088 üzenetére
Szia Viktor!
Sztem egy telefont erdemes megejteni. Amugy maga a GSM elofizu mar a majus 5i heten lejart,csak a Net 50 jart le 11en.Ezert is kaptam meg a "bianko" Domino SIM-et, hogy 11en regi sim ki,uj be es onnantol csak az uj el.Ezzel szemben a regi,westeles sim el,ECO dijcsomaggal.Ezert nem ertem,hogy most mi ujsag..
-
Balinov
titán
Sziasztok,
problemam van a tmobbal. Sztori: mult heten kijottem nejjel irorszagba melozni. Tmobilnal 2/anyameval3/ elofizunk volt.Anyum kapja elvileg majd ezentul a sajat telszamaljat,mivel nejem es a sajat elofizun a huseg letelt es a gyori egyik tmobil boltban atrakattuk domino dijcsomagba magunkat,ujra. Nejem husege majus 5en jart le,enyem is 7en,de nekem Net 50 husegem volt meg iden majus 11ig. No para,megirta az uszos csaj a papirokat,kifizettuk az ilyenkor szokasos 2700ft/telszamos dijat, amit elvileg le lehet beszelni,mert rakerul a domino egyenlegemre,es megkaptuk a 2db DOminos SIM-et,ahogy a nagykonyvbe meg van irva.
A problema az,hogy parom elofizuja rendben domino lett.Az enyem viszont nem. A csaj azt mondta,hogy majus 11tol a regi,elofizus simem (meg westeles) mar nem fog elni,csak az uj dominos. Namost most neztem a webes uszon,hogy meg mindig ECO-ban vagyok. A problema az az,hogy amit +ba vettem irbol smsezeshez 3,5ks feltolto zsirolva van,de a legnagyobb baj,hogy az uj simet tegnap (es ma is probalva) azt mondja a SE P990 telefonn,hogy nem ervenyes sim,es nem is tud felmenni semelyik ir halora,roamingolni. Term. a simhez kapott uj pin1et hasznalom,telefon el is fogadja,csak epp se az sms/mms beallitasokat nem tudja letolteni,sem pedig halozatot keresni. Flight modeban megy,gyakorlatilag. A regi,westeles feliratos SIM pedig mukodik. Tudok ra az ir szamomrol sms-t,mms-t kuldeni,felhivni. Az uj,Tmobilos DOMINO simet hasznalva meg egyiket se.
Mi ilyenkor a teendo? Hivjam fel a gyori boltot,ahol csinaltak az egeszet,hogy mi a palya,mikor lesz fixalva?
Koszi a tippeket,tanacsokat
udv
Balinov -
Balinov
titán
hát,ez van sajnos.Viszont kaptam legalább egy jó tippet 1430-tól
,hogy fel lehet szolgáltatás ellenértékének kiegyenlítésére is használni.Igy a ~4,5k pontunk majdnem teljesen elég 2 előfizunk jegelésekor a hívószámkijelzés egy éves díjára. (Eco-ba átrakom mindkettőnket,beállítom ezt a hszkijelzésest,aztán mehet anyumék cimére a telszámlánk,mig külföldön melódzunk)
-
Balinov
titán
Sziasztok,
azt szeretném megtudni, hogy ami a t-mobil webshopban van akciózva telefon "csak webshop" abba a telefonba be tudom-e számíttatni a KAP pontjaimat?
Konrkétan: Van az SGH-C170-es Samu,Dominóban,webshopon keresztül 10k. Meg van 4,5k KAP pontom.
Még egy kérdés: Április végéig várható-e még valami normális SE telefon Dominóban 15-20k környékén?
Köszi
Balinov -
Balinov
titán
Sziasztok,
T-mobil webshoppal kapcsoaltban krédezném,hogy van-e olyan menüpont ahol 1 helyen látok minden szolgálatást,amire előfizettem.
Köszi
Balinov -
Balinov
titán
nemtudom,hogy jól éretm-e félig náthásan a kérdést,de szerintem vehetsz. 2éves hűség esetén azt hiszem T-mobil-nál 1 év után van lehetőséged készülékváltásra.Én is váltottam az évek során Ericcson T65-ről SET630-rak,arról D750-ire,arról meg P990i-re. Ilyenkor az aranykártya ,öö bocsánat KAP pontokat 1pont=1HUF értékben beválthatod.
-
Balinov
titán
válasz
philoxenia #905 üzenetére
ma bennvoltam a győri Interspáros T-mob boltban,lerendeztem P990i-m utolsó 4 részeltét.Megkérdeztem a net csomagváltást.Azt mondta a csaj,mivle 1év hűséggel fizettem elő net 50-re,sajna míg le nem jár a hűség,nem tudok díjcsomagot váltani.
Megkérdeztem a másik,felfüggesztéses dolgot is,azt tanácsolta a kedves hölgyike,mielőtt kimegyünk,váltsunk át mind2en ECO-ra ill. mondjunk le minden szirszar kieg szolgáltatást.Így olcsóbban megűsszuk.
-
Balinov
titán
Sziasztok!
Kérdeznék én is. 2007.05 hónapban készülékváltás keretében vettem egy SE P990i-t Net 50 díjcsomaggal. Ugye pár hónappal utána alakította át a T. a 3G tarifacsomagjainak a szerkezetét. Utolsó információm - sms-ben jelezte felém a szolgáltató - ,hogy 2007 végéig 50%-os kedvezményt kapok ennek a díjából. Namost,azt szeretném kérdezni,hogy MOST mennyi a Régi Net50 díjcsomag havidíja ill. hogy van-e lehetőségem a szolgáltas megváltoztatására (Net 30 vagy 80) a szolgáltatás megrendelésétől számított egy éven belül?
+1 kérdés: Nevemen 3db előfizu van. Mivel tavasszal külföldre megyünk dolgozni feleségemmel,van-e lehetőség: a 3 előfizuból 1 felfüggesztésére úgy,hogy az arra érkező hívások,sms és mms-ek át legyenek az én számomra irányítva.A nevemen lévő 3-ik számot édesanyám használja,ő term. 100%-ban az eddigiek szerint használná tovább,sőt,lehet a számlaküldési címet is az ő címére irattatnám.
Köszi minden választ!
üdv
Bali -
Balinov
titán
válasz
Viktor0610 #899 üzenetére
talán a számlafizető és/vagy számlázási cím lehet más,másé..
-
Balinov
titán
válasz
Viktor0610 #868 üzenetére
Igen,közben ki lettem okosítva. Sajnos ez még mindíg elég sok,legalábbis.Még szerencse,hogy 1db esetben kellett csak elmagyaráznom ~1percbe a 3 nap alatt,hogy külföldön vagyok,te Homér...
-
Balinov
titán
Srácok,mivel az év végét barátoknál töltöttük nejemmel Bécsben,gondoltam indulás előtt utánanézek,hogy változtak a T-mobile roaming tarifái az EU-s direktrívának,egységesítésnek,olcsósításnak,stb. köszönhetően.Hát,erősen elszomorodtam,ivel a T-Mobile AT hálózatról (de a többi osztrák GSM szolgáltatónál is ugyanez a helyzet) indított hívás percdíja 144Ft/perc,míg a fogadott hívások után 70,80Ft/percet számláznak ki.Hát mi lenne,ha nem lett volna az az EU-s határozat???
-
-
Balinov
titán
Srácok,ECO-ra váltottak. Számlákat biztos kaptatok már,hogy vagytok megelégedve,hogy teljesít az ECO??
-
Balinov
titán
válasz
Alvin_ti4200 #732 üzenetére
szivesen. Én D750i-m utolsó 3 részletét fizettem így anno ki.
-
Balinov
titán
válasz
Alvin_ti4200 #730 üzenetére
Simán.Bemész egy képviseletbe,és kifizeted.
-
Balinov
titán
hááát,tekintve ,hogy nyolcadikától lehetett átlépni,nemsok embernek van még havi számlazárás...talán Köbükinek.Egyébként én is várva várom a tapasztalatokat,át akarom magam léptetni.
Más. 1430 és hozzáértők. Májusban előfizetett Net 50 csomagban most konkrétan hány Mbyte van benne? 27mb-tnál kaptam egy értesítő - nem figyelmeztető,értesítő - sms-t
-
Balinov
titán
üdv,
azt szeretném megtudakolni,hogy webnwalk telefonoknál (pl SE P990i) a WNW-sített Operában gyárilag mi a kezdőoldal url-je? T-zones-ére vagyok egész konkrétan kíváncsi. t-zones.hu és hasonlók nem igazán jönnek be.
köszi
Balinov -
Balinov
titán
Sziasztok,azt szeretném megtudni,hogy mik a lehetőségek a követktező szituban.
van a nevemen egy t-s (talán még westeles) domino SIM,amit jópár éve,apumnak vettem egy Domino 1ségcsomagban egy Siemens A35-tel egyetembe.Namost van-e lehetőség arra,hogy átírassam a kártyát édesapám nevére,aki egyéni vállalkozó. Nodehogy ne legyen a dolog 1xrü,azt is szeretnénk majd elintézni,hogy a pre-paid sim-ből előfizetéses sim legyen és ott is mindenhol édesapám neve szerepeljen,továbbá régi ''előfizetés- prepaid'' hez szeretnénk egy új készüléket is vásárolni. Lehetséges-e ezt így megoldani (valszeg sim csere is lesz,mert 100-as kapacitásu,westeles sim) ill. személyi,lakcímkártyán és vállalkozói igazolványon kíüvl milyen okmány szükségeltetik.
Előre is köszi a válaszokat,tippeket
üdv
Balinov -
Balinov
titán
Üdv,
T-zonesen milyen ingyenes tartalmak találhatóak? MobilTv-n kívül. Sajna ahol most vagyok nincs 3G lefedettség és nem tudom leelenőrizni.
MobilTV: azokon a csatikon kívül vannak-e még ilyen csatornák (ingyenesek igazán jók lennének)
Köszi
balinov -
Balinov
titán
-
Balinov
titán
Nade hogy én is kérdezzek vmit:
pénteken ,vasárnap este ill. tegnap napközben néztem a webshopon a készülékváltást,de mindannyiszor azzal az üzenettel fogadott,hgoy 15 napon túli tartozásom van,ezért perpill nem lehetséges,hívjam az üsz-t vagy fáradjak be.Namost tényleg későn került a telszámla feladásra,mult hét csütörtökön egészkonkrétan.
Nem tudja vki bennfentes,hogy mennyi idő mulva állítódik át ezen státusz a rendszerben? Nem tudok bemenni egy T-mobilba sem a közeli jövőben,telefonálni meg nincs annyi időm,mert húzós ez a hét,nagyon. Viszont készülékváltáshoz (P990i) meg kéne.
Köszi előre is
Balinov -
Balinov
titán
üdv
úgy emléxem,még tavalyról,hogy nem.viszont érdemes megkérdezni a T-t,mivel épp ma váltottam díjcsomagot webshopon keresztül feleségem társkártyájá (előfizu),és ott felajánlotta a készülékváltás menüpontot,míg az én számommal belépve nem. Hozzá kell tennem,tavaly májusban kapott a párom készülékváltás keretében egy W800i-t,szal még nincs 1 év.. -
Balinov
titán
válasz
Viktor0610 #48 üzenetére
hja,gondolom megnézték a flipcsártokat,meg a mutatókat,meg a pénzügyi workoutokat,azt kibatikolták,hogy biztos csalók vagytok.
-
Balinov
titán
Multpénteken küldtem egy emilt a sonyericcson magyarországnak,kérdezvén,hogy míg a k750/w800-ra elérhető az uccsó 2 sw frissítés SEUS-on keresztül,addig a D750i-re mér csak a tavaly december
sw érhető el. Azt válaszoltál,hogy a t-mobil nem engedi. Namost írnék a T-mobil-nak is egy szívhezszóló szép üzenetet,csak nem tudom,pontosan milyen emailcímre küldjem. Szerintetek a t-mobil.hu-n található ''ugyfelszolgalat@t-mobile.hu'' megfelel ilyen célra?
Köszi -
Balinov
titán
válasz
Viktor0610 #42 üzenetére
Igazad van,Viktor,kimaradt a hsz-ből tegnap.
nemá,ilyenér letiltottak titeket??? -
Balinov
titán
válasz
Viktor0610 #27 üzenetére
na,remélem ma lesz idő átnyáladzani a t-nek a netes üsz-ét. valóban nem nagy összeg,2x 192 ft,de az éves szinten majd' 5k,az meg az én relax 100+ 60bónuszpercem 1x.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- AKCIÓ! GAMER PC: Új RYZEN 5 4500-5600X +RTX 3060/3070/3080 +Új 16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ
- UHH! HP EliteBook 840 G8 Fémházas Laptop 14" -45% i5-1145G7 4Mag 32/512 FHD IPS Intel Iris Xe Magyar
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G - 8/256 - Media Markt garancia
- Xiaomi Redmi 9at - 2/32 - szürke
- Xiaomi Mi8 - 6/128 - fekete
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i7 9750H 32GB 500GB Radeon Pro 5300M hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Apple Mac Studio M1 MAX 2022 32GB 512GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! MSI B460M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6650XT 8GB Cooler Master MB600L Chieftec 600W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest