Hirdetés
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Miért fárad gyorsabban az iPhone akku, mint az androidos?
- A legújabb iPhone kiegészítő egy zokni, amit magunkra akaszthatunk
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Vége a dalnak: leállt az iPhone Air gyártása
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
-
Mobilarena
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
djculture
félisten
válasz
Mr.Csizmás
#43599
üzenetére
Átlehet íratni simán ha bemennek mindketten egy t-pontba (kérdés hogyha harag van kivetelezhető e ez). Pontos dijazását már a fene se tudja mert 1 év alatt volt 10+ áremelés meg aszf változás.. Megkell nézni a honlapon lévő pdf-ben
-
Mr.Csizmás
titán
üdv,
egy barátom segítséget kért. mit tud tenni, ha a következő a helyzet:
kb. 1 éves előfizetés, 2 év hűségidőre vett telefon, részletfizetést nem tudom. lényeg az, hogy az úr nevén van a készülék, de a számla, stb. a nőjéhez megy ki, akivel kezd rossz lenni a helyzet. valahogy átírathatja a nevére, vagy papírt íratni arról, hogy vállalja....?
nem szeretne belebukni, hogy a csaj lelép, neki meg marad egy marék számla.köszönöm

-
1430
senior tag
válasz
tomy86
#43554
üzenetére
Igen, megmarad és átáll az új adatkeretre. Ha nem engedte a díjcsomagváltást a web, akkor valószínűleg aktiválódni akar valami plusz szolgáltatás (pl. egy hiányzó alapszolgáltatás), és ilyenkor az önkisz inkább nem végzi el a műveletet, de ügyintéző ezen át tud lépni. ...és bizony ha nem mondod előre, a végén (vagy a folyamat közben) biztos ajánlani is fog valamit.

muhaha01
Ezt a kedvezményt nem kell külön kérned, hanem mikor valamely Next díjcsomagra tarifahűséget vállalsz, gyakorlatilag ennyi kedvezményt kapsz, és ha a hűségidő előtt kiváltasz a díjcsomagból, akkor minden Next-ben eltöltött hónap után ennyi kötbért kell fizetned.Aaron14
Milyen díjcsomagban vagy? Váltottál esetleg díjcsomagot azelőtt, hogy előjött ez a Telekom App jelenség?luimapeiz
Úgy emlékszem, ez az online kedvezmény véget ért, és helyette van most a 3 hónapra díjmentes készülékbiztosítás.klogw
A "webmail"-hez email címre van szükség, ami otthoni internet szolgáltatáshoz alapból jár (@t-online.hu), mobil szolgáltatásokhoz pedig t-email igényelhető (mobilinternet csomagokhoz a t-email pluszra van kedvezmény).Dj.Kütyü
Ha ezt ma nézted meg, és még nem vagy arany szinten, akkor 3 helyett 2 magyarázatot tudok elképzelni erre. Az egyik, hogy még nincs 8 hónapos a hívószámod, a másik, hogy fél éven belül legalább kétszer voltál egyirányúsítva (netán legalább egyszer fel is függesztve) számlaelmaradás miatt.Flyme
A legvalószínűbb (ahogy Teko001 is írta), hogy a készüléked nem jelez vissza. Ezzel a problémával egyébként az a legnagyobb baj, hogy a küldő üzenetközpontja kezeli az SMS küldést, tehát jelen esetben a Telenor (ha nem elhordozott 20-as számokról van szó), így a Telekomnál nem sokat tudnak tenni érted.erdoke
Azt is vedd bele a képletbe, hogy a Mozaik XS ára 190 Ft-tal nőni fog, tehát a Move XS-hez képest a havidíj különbség június 1-től már 1100 Ft, e-pack esetén 1400 Ft. -
Dj.Kütyü
aktív tag
Múlt hónapban azt mondták,hogy majd Májustól már tuti az leszek.És nézem az Online oldalam,erre mit látok,még nem arany!Sőtt még a múlthavi számlainfót látom.
-
-
Teko001
őstag
-
Dj.Kütyü
aktív tag
Sziasztok!Ha a következő szint eléréséhez szükséges pontjaim száma 0,akkor miért nem vagyok még mindig Aranykártyás???
-
Flyme
senior tag
Erre valaki?
-
bostone
addikt
Move xs előfizetésemhez, tartozik egy net&roll LTE 1 GB opció, amiből még hatodikáig maradt 9 mega. Hogyan tudnám ezt a legolcsóbban növelni?
-
St3ven
addikt
Tudja valaki, hogy a t-email belépési felülete mikor változott erre?
Kezdek reménykedni, hogy valamikor kapunk valami civilizált webmail felületet...
-
tomy86
addikt
Tudom, hogy ez is a munkájuk része. Nem is ezzel van a gondom, hanem amikor sokadjára mondom el, hogy nem kell pl. az a nyomorult tablet és csak próbál meggyőzni, hogy anélkül nem teljes az életem
Az említett esetben jó hangulatban voltam és nem tettem le a telefont, hanem próbáltam elmagyarázni, hogy tudom mi az a tablet és nagyon jól elvagyok nélküle. Eredmény: kb. 2 perc alatt intéztem el, azt ami miatt telefonáltam és utána 5 percig hallgattam, hogy én nem is tudom miről maradok le, ha csak a pc, telefon, laptop hármast használom tablet nélkül. 
-
-
tomy86
addikt
-
tomy86
addikt
válasz
MaxxDamage
#43575
üzenetére
Mázlista
Legutoljára a vezetékes üzletágnál próbáltak meggyőzni, hogy kell nekem még egy tv. Amikor végre megértették, hogy pont annyi van amennyi kell, akkor jött a győzködés, hogy hd csatornák nélkül nem élet az élet. Na akkor tettem le a telefont. Ja és csak azért hívtam őket, hogy megtudjam mik a költségek, ha a nevemre íratok három vezetékes szolgáltatást. -
válasz
tomy86
#43573
üzenetére
Tőlem csak azt szokták kérdezni, hogy segíthetnek-e még valamiben...

más:
Amit most megrendeltem mobil előfizetést... az 06.01.-től akkor emelkedni fog vagy mi ?
/Move-S ePackkel - havi 3.000 HUF lesz , + Otthoni előfizu , Netmánia M , IPTV Családi 2db STB-al , vez. telefon Hoppá csomag , - havi 9600 HUF/ ezek fognak változni valamit ?

ez pontosan mit takar ? "2x több díjcsomagban foglalt perc, SMS és net az első hónapban online rendelés esetén. Részletek" --> ha klikkelek a "részletek" -re akkor a Dominós cuccot dobja ki (készülék vásárlással) hogy akkor jár a "kedvezmény" nem értem..

L
-
Aaron14
őstag
Sziasztok!
Segítsetek nekem kérlek! Telekom alkalmazás eddig nekem kiírta a még felhasználható adatforgalmamat, de egy ideje ez megszűnt, és azt írja, nem érhető el információ. Mit tehetek, hogy újra lássam az aktuális adategyenlegemet?
-
tomy86
addikt
Ismét köszönöm a gyors választ. Ettől féltem. A hideg kiráz, ha arra gondolok, hogy az ügyintézés végén megint elkezdődik az arab bazár, hogy vegyek már tv-t, tabot, stb.
A régi szép idők, amikor az ügyintézés végén csak annyit kérdeztek, hogy segíthetnek-e még valamiben és nem akartak rámsózni semmit, amire semmi szükségem. -
Flyme
senior tag
Sziasztok,
1 hete ugyanattól az illetőtől naponta 8x kapom meg ugyan azt az SMS-t, amit 1x küldött el, 20-as a szám, azóta ma kaptam egy másik 20-as ismerősömtől is egy SMS-t, most az előbbi abbamaradt, viszont most meg tőle kapom meg többször azt az 1 SMS-t..
Ha 30-as/70-es számról kapok SMS-t nem fordul ilyen elő, direkt teszteltem.
Köszi előre is! -
-
tomy86
addikt
"június 1-től mondhatni ár szempontjából is közel mindegy lesz, mert akkortól csak -100 ft lesz az előny"
Köszönöm, ez teljesen kiment a fejemből. Így leegyszerűsödik a matekpélda. Dominora valahogy nem akarok váltani, de az utóbbi időben inkább engem hívnak, mint én másokat, úgyhogy Move XS lesz ebből. Legyen meg a Telekom akarata
-
válasz
tomy86
#43554
üzenetére
szerintem marad a net&roll 1gb lte, mivel a move díjcsomagokhoz is okés, legalábbis én úgy logikázok, hogy csak akkor bukta, ha olyan díjcsomagba lépsz át, amihez nem vehető igénybe, és utána már semmilyenhez sem lehet majd aktiválni, hiszen időközben kivezették adott opciót.
nem vagyok t-s illetékes, így ne vedd teljesen biztosnak a leírtakat, nehogy aztán amiatt lődd ki visszavonhatatlanul a net&roll 1gb lte opciót, bár június 1-től mondhatni ár szempontjából is közel mindegy lesz, mert akkortól csak -100 ft lesz az előny a netplusz l ellenében.zoli62; nem néztem, mióta díjmentes lett az egyenlegek lekérése, bár korábban sem sűrűn...
-
pacman789
aktív tag
Sziasztok!
Olyan kérdésem van, hogy ezt a simet kilehet vágni Micro simre?
Nem az én nevemen van az elofizetes így nem cserélik nekem.A kép rajta sablonnal rajzolt Micro sim.
https://www.dropbox.com/s/xhfk97ihtnt0zsq/IMAG0134.jpg
Előre is köszi a választ!
-
club1
veterán
válasz
gyáliSanyi
#43557
üzenetére
A Google Maps mindenkinek ingyenes. Az mobilnet használata pedig általában mindenkinek fizetős.
-
gyáliSanyi
őstag
Sziasztok!
A Google Map használatáért kell fizetnem?
Domino-Nap csomagban vagyok. -
muhaha01
tag
sziasztok!
a t-mobil honlapon megtalálható "szerződéskiegészítés next díjcsomagokhoz" nevezetű dolog az kire vonatkozik? egyszerűen nem bírok rájönni.
lejár hamarosan a hűségem és nem mindegy, hogy pl 5490 ft egy next s vagy kapok belőle 3ezer forint kedvezményt minden hónapban az új hűségidő lejártáig.
ilyen szerződésmódosítást bárki köthet?
van valami tapasztalat itt erről?köszi szépen!

-
Eternitys
aktív tag
Sziasztok!
Ha a jelenlegi Dominós 3G-s mobilinternet csomagomat lecserélném egy 4G/LTE mobilinternet csomagra és ha olyan területre érek ahol még nincs 4G/LTE lefedettség akkor ott nem lehet majd egyáltalán használni ezt a mobilinternetet? Vagy korlátozással de azért valamilyen formában működni fog a mobilnet? Szóval pontosan mire vált át ilyenkor a 4g (már ha átvált)?
-
tomy86
addikt
Ha a jelenlegi Mozaik díjcsomagomat, amihez van Net&Roll 1GB-os limitbővítő átváltom Movera, akkor ugrik a limitbővítő is vagy az marad? Tehát akkor meg kell rendelnem a Move mellé pl. a NetPlusz L-t vagy maradhat a Net&Roll?
Előre is köszi a választ. -
tomy86
addikt
válasz
peugeotmate
#43551
üzenetére
"negyed órán át keresték"
Le se írom, hogy mekkora "élmény" volt mire végre megkaptam a rendelt terméket.
Pedig nem a szervizes fiókjában volt, hanem a raktárban csak cikkszám alapján nem ment a beazonosítás. És még csak nem is T partnernél voltam. -
peugeotmate
addikt
válasz
lord.lakli
#43542
üzenetére
Sikerült lebattyogni a T-Pontig, megérkezett persze, habár negyed órán át keresték, hogy vajon hova is rejtették el. A szervizes fiókjában lett meg végül.
De a lényeg hogy megvan. Köszi a reakciókat, én bizony kivártam volna a megerősítő ímélt, hogy megérkezett a termék. -
-
-
-
LadaLord
aktív tag
Sziasztok!
Holnap este megyek T-be telót venni az előfizumhoz előrehozott készülékcserével. A csomagom Mozaik XS-t, aláírok hozzájuk megint 2 évre. Itt olvasgattam fentebb, hogy sokan kaptak ilyen-olyan havidíjkedvezményeket az emelés miatt vagy miért. Van szerintetek esélyem, hogy én is kapjak? Aranykártyás vagyok egyenlőre, nem volt velem gond fizetés szempontból sosem. 2 éve vagyok előfizus. Ha igen, akkor vajon fogják ajánlani, vagy nekem kellene megemlítenem?
Köszi előre is a válaszokat!
Üdv,
Tamás -
lord.lakli
őstag
válasz
peugeotmate
#43521
üzenetére
Én is így jártam. Utolsó pillanatban felhívtam 1430-at és ott mondták, hogy lassan már küldik is vissza. Na mondom ez szép. Másnap átvettem, erre jött egymás után kettő e-mail: "termék kiszállítva, átvehető", majd a másodikban, hogy köszönik a vásárlást.
Így szeretünk téged T-mobile. -
válasz
Balion
#43534
üzenetére
a tájékoztató szerint +600 ft.
ilyet is írnak;
Felhívjuk figyelmét, hogy 2014.június 1-jétől a Next díjcsomagokra kiterjesztésre kerül az e-Pack kedvezmény, melynek igénybevétele esetén a fizetendő új havi díj megegyezik a díjcsomagok 2014.június 1. előtti havi díjával.
forrás; link
-
Balion
senior tag
A Next S Aranytárskártya havidíja is nőni fog? E-pack-esíteném, de nem lehet

-
djculture
félisten
Ahogy Vangelis Shakespeare mondta: Kupon az egész világ...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
gdevil
aktív tag
ONLINE vásárláshoz most is létezik kupon.....
-
djculture
félisten
-
peugeotmate
addikt
Hát ez remek. Én meg itt várok, gondolván, hogy csak működik a rendszerük... Elvileg tegnap volt a határidő (???). Ebben az esetben egyből visszaszállítják a terméket? Vagy mi történik? Telefonon persze nem lehet elérni őket. Megpróbálok ma eljutni az üzletbe...
-
tomy86
addikt
válasz
peugeotmate
#43521
üzenetére
Abszolút nincs kizárva, hogy náluk ezt jelenti.

Nemrég rendeltem én is webshopból, olyan T-pontos átvétellel, ahol volt készleten, tehát sehova sem kellett szállítaniuk. Első mailben (közvetlenül a rendelés után) az szerepelt a rendelés állapotánál, hogy "Átvehető 2014.04.18-ig". Másnap jött egy újabb mail (addigra már elhoztam a cuccot) amiben az szerepelt rendelési állapotnál, hogy "Szállításra vár". Ismétlem az adott T-pontban eleve volt raktárkészleten a termékből, tehát nem volt szállítás sehova.
-
djculture
félisten
válasz
peugeotmate
#43521
üzenetére
Ami ott van kiirva arra ne alapozz szerintem, nekem a mittómén' hány fél év óta itt lévő pendrive amit még kuponnal rendeltünk is szállitás státuszú. Legjobb ha odatelefonálsz az adott t-pontba hogy megjött e már, de szerintem már rég ott pihen
-
peugeotmate
addikt
-
djculture
félisten
válasz
peugeotmate
#43519
üzenetére
Nem nagyon értem a dologot gondolom már rég ott pihen a polcon a t-pontba ahova átrendelted csak illene esetleg akkor bemenni is érte... Tpontból nem fognak rádszólni ha erre vágysz ..
-
peugeotmate
addikt
Hali,
rendeltem a T-Mobile webshopban egy autós tartót, amiről azt írták, hogy készleten van. No, gondoltam, akkor hogy hamar le is tudjuk, ezért bejelöltem a helyi T-Pontot, hogy szállítsák át oda és ott meg is venném. (Budapesten belüli szállításról van szó.) A rendelés dátuma április 19. és 23-án vette át a futár. A számla kelte (elvileg) április 22., a MyT-mobile szerint. Azonban azóta semmi hír a tartó felől. Kérdezzek utána? MyT-Mobile már pampog, hogy még nem fizettem ki (elvileg április 27 volt a határideje), meg a terméknél is 1-2 munkanapot írtak... (Mondjuk nem értem, miért sírnak a pénzük után a neten, miközben személyes átvételt jelöltem meg.) Pontjaimat is beváltottam, ezért jó lenne, ha történne valami.
Hívjam fel őket, vagy írjak rájuk mit tökölődnek ennyi ideig? (Bár még nem sok dolog volt, amit egyből, simán el lehetett volna intézni náluk, de nem keltem a flamet...)
Köszi előre is a segítséget! -
klogw
aktív tag
válasz
Smile8822
#43511
üzenetére
Gondolkodjunk már egy kicsit!:
Ha rögtön a gariigénnyel állítasz be, simán ráfogják, hogy bocs, de nem érvényes a gari. Ezek is csak kereskedők.
Előbb csak érdeklődj náluk pl. hogy ezt vagy azt a típust szokták-e árulni függetlenül, vagy esetleg annyit el lehet mondani, hogy megvételre ajánlottak neked ilyen és ilyen készüléket, még garanciális, és lehetséges-e, hogy árulták-e az adott típust függetlenül. Minél többet megtudni, minél kevesebbet elárulni.(
A magyarok úgy szeretik egymást átbaszni, ilyen helyzetekben meg, amikor nyilvánvaló a másik fél ellenérdekeltsége és valóban ravasznak kellene lenni, olyan naiv b.f.ok.
) -
Smile8822
senior tag
Sziasztok.
Lenne egy nagyon fura kérdésem...
Van egy i4s 32gb os készülékem ami papír szerint T-mobile os de most független hogy miért az nem tudom 2.kézből vettem meg 2 hónap után de még garanciális,ha ezt ki függetlenítették akkor elszállt a garanciám ugye
-
natë
nagyúr
Vásároltam használtan egy Nokia 1020-at, amit az előző tulajdonos Budapesten vásárolt egy Telekom üzletből. Bocs, ha hülye kérdés, de egy helyi T-s üzletbe is bevihetem, ha gond van vele?

-
#TOTTI
őstag
Felhívtak a napokban, Like 300-ból, egy éven keresztül havi 1000 Ft-ot elengednek, ami teljesen korrekt, nem vártam volna el, csak érdeklődtem esetleges könnyítés felől azt tessék.
-
tomy86
addikt
válasz
zoli62
#43499
üzenetére
Én a Telekomtól sem, pedig '96-ban kezdtem még a jogelődnél. Szerintem olvassák a fórumot és látják, hogy sokat bántom az IT-s kollégákat
Bár inkább örülnék egy jelentős készülékkedvezménynek az sms-el szemben.Hogy on is legyek. Van értelme összekötni a T-s vezetékes szolgáltatásokat a mobilossal? Arra gondolok, hogy van T-s net, iptv, vezetékes telefon is amit én fizetek, de szülők nevén van. Azt tudom, hogy 990Ft-ért át tudnám íratni az egészet a nevemre, csak az a kérdés, hogy érdemes-e foglalkozni a dologgal. Jár-e ez valami extra előnnyel pl. mobil vásárlásánál a jelenleg elérhető aranykártyás "kedvezménnyel" szemben (mondjuk akkor platina lenne, de úgy látom, hogy ez önmagában nem sokat számít)?
Persze ezt már nem zoli62-tól kérdezem.
Új hozzászólás Aktív témák
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Eredeti játékok OFF topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Elemlámpa, zseblámpa
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen légkondit a lakásba?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- További aktív témák...
- DELL P2418HZm monitor Webkamerával! 1920x1080 IPS panel állítható magasság HDMI, PIVOT
- -ÚJ,2 ÉV GAR- GAMER PC: RYZEN 7 5700/5800X +RX 6600/6700XT +16-64GB DDR4! SZÁMLA! 70 féle ház!
- Eladó többfajta rig keret! + tartozékok!!!!!!!
- HP 2400 WAT szervertáp - HASZNÁLATLAN
- Samsung Galaxy S25 Ultra 256Gb új!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3355, 100% Akkumulátor
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5500 / RX 6700XT 12GB / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- PocketBook Touch Lux 5 (PB628) /hibás/
- Dell Latitude 5400 14" FHD IPS, i5 8365U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Fotó állvány eladó
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
nem szeretne belebukni, hogy a csaj lelép, neki meg marad egy marék számla.

Az említett esetben jó hangulatban voltam és nem tettem le a telefont, hanem próbáltam elmagyarázni, hogy tudom mi az a tablet és nagyon jól elvagyok nélküle. Eredmény: kb. 2 perc alatt intéztem el, azt ami miatt telefonáltam és utána 5 percig hallgattam, hogy én nem is tudom miről maradok le, ha csak a pc, telefon, laptop hármast használom tablet nélkül. 



A régi szép idők, amikor az ügyintézés végén csak annyit kérdeztek, hogy segíthetnek-e még valamiben és nem akartak rámsózni semmit, amire semmi szükségem.
De a lényeg hogy megvan. Köszi a reakciókat, én bizony kivártam volna a megerősítő ímélt, hogy megérkezett a termék.
Így szeretünk téged T-mobile.


dptrsk

