Hirdetés
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- Fotók, videók mobillal
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Íme az új Android Auto!
- Árat emel a Huawei
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Xiaomi 17T - T-modell
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
-
14000 - 13901
147772 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 13901 13900 - 13801 13800 - 13701 13700 - 13601 13600 - 13501 13500 - 13401 13400 - 13301 13300 - 13201 13200 - 13101 13100 - 13001 13000 - 12901 12900 - 12801 12800 - 12701 12700 - 12601 12600 - 12501 12500 - 12401 12400 - 12301 12300 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-07-22 08:41 Téma összefoglaló
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Something_
őstag
Igen, az ilyen alapdíjcsomagokban külön kell fizetni érte. De ha megnézed a linket amit az előbb szúrtam be neked, ott le van írva tisztán minden.
-
xLt`
tag
Honnan lehet látni, hogy van e a készülék a boltban? Tudtommal raktáron vannak a készülékek, oda meg nem lát be senki.
xLt`:
Eco díjcsomaghoz meg kell rendelni, ez egy külön szolgáltatás, aminek a havidíja 203 ft. Vagy My T-Mobile-ba belépve tudsz előfizetni vagy a 1430-as telefonszámon az ügyintéző bekapcsolja neked. Az a lényeg, hogy a te díjcsomagodban ez nincs benne, ez havi plusz pénz.Eddig úgy tudtam, hogy csak a saját hívószámom elküldését lehet "tiltani". Az előző előfizumba ez be volt kapcsolva, de azt hittem ez csak a saját hívószámomra vonatkozik. Mostmár azért is fizetek, hogy lássam ki hív?:/
-
Something_
őstag
Honnan lehet látni, hogy van e a készülék a boltban? Tudtommal raktáron vannak a készülékek, oda meg nem lát be senki.
xLt`:
Eco díjcsomaghoz meg kell rendelni, ez egy külön szolgáltatás, aminek a havidíja 203 ft. Vagy My T-Mobile-ba belépve tudsz előfizetni vagy a 1430-as telefonszámon az ügyintéző bekapcsolja neked. Az a lényeg, hogy a te díjcsomagodban ez nincs benne, ez havi plusz pénz. -
xLt`
tag
-
domerator
veterán
Nem. Megpróbálhatod az ügyfélszolgálatot felhívni, de nekem pl nem adtak ki adatot, mert, hogy nem tudják megnézni. Utána mentünk tescoba vásárolni, az üzletsoron volt egy T-Pont, odamentem, megkérdeztem, hogy van e náluk. Mondták, hogy nincs, de megnézik a rendszerbe, hogy melyik boltba van.
Thx
Azt tudtam, hogy az ufsz ebben keptelen normalis infot adni, en inkabb azert irtam ide be, hogy hatha akad valaki, aki pl. tegnap volt az XY tmobilban es vett feheret, vagy latta, hogy van. -
Gedeon31
addikt
Fun Aranytárskártya díjcsomag ez egész jó havi dijjal kinálják.
Van valamelyötöknek ilyen?
-
Something_
őstag
Nem. Megpróbálhatod az ügyfélszolgálatot felhívni, de nekem pl nem adtak ki adatot, mert, hogy nem tudják megnézni. Utána mentünk tescoba vásárolni, az üzletsoron volt egy T-Pont, odamentem, megkérdeztem, hogy van e náluk. Mondták, hogy nincs, de megnézik a rendszerbe, hogy melyik boltba van.
-
domerator
veterán
Surgos es fontos!
Tudja valaki, hogy Budapesten melyik tmobil uzletben van FEHER SonyEricsson Xperia Mini Pro? (ugye ez a billentyuzetes valtozat)
Holnap hoznank el husegido hosszabbitassal szemelyesen (egy baratom adna ajandekba a parjanak)
Koszi -
Something_
őstag
Sziasztok!
Vettem egy wildfire s készüléket. A saját topikjában próbáltak segíteni de lehet nem a mobilbeállítással van a gond. Létezik olyan, hogy le van tiltva t-mobilen belül, hogy nem jelzi ki a hívott fél számát? Az én számom kijelzi, de minden bejövő hívást ismeretlennek észlel.
Köszi, üdv -
kali
legenda
Sziasztok!
Vettem egy wildfire s készüléket. A saját topikjában próbáltak segíteni de lehet nem a mobilbeállítással van a gond. Létezik olyan, hogy le van tiltva t-mobilen belül, hogy nem jelzi ki a hívott fél számát? Az én számom kijelzi, de minden bejövő hívást ismeretlennek észlel.
Köszi, üdvmilyen előfizetésed van? bizonyos csomagoknál külön kell előfizetni a hívószám kijelzésére!
Gedeon31; nincs mit, jó szórakozást!

-
Kommy
veterán
Sziasztok!
Vettem egy wildfire s készüléket. A saját topikjában próbáltak segíteni de lehet nem a mobilbeállítással van a gond. Létezik olyan, hogy le van tiltva t-mobilen belül, hogy nem jelzi ki a hívott fél számát? Az én számom kijelzi, de minden bejövő hívást ismeretlennek észlel.
Köszi, üdvNincs a csomagodban hívószámkijelzés, vagy nincs csak simán aktiválva.
-
xLt`
tag
Sziasztok!
Vettem egy wildfire s készüléket. A saját topikjában próbáltak segíteni de lehet nem a mobilbeállítással van a gond. Létezik olyan, hogy le van tiltva t-mobilen belül, hogy nem jelzi ki a hívott fél számát? Az én számom kijelzi, de minden bejövő hívást ismeretlennek észlel.
Köszi, üdv -
Gedeon31
addikt
-
dedike
addikt
Így van, Mix csak új előfizetéssel kérhető (de a Fun is), tehát beleváltani nem lehet....

-
kali
legenda
-
Gedeon31
addikt
T-homenál a my t-homeban Kedvezményjogosultság: arany.
Ez számit a T-mobilenál valamit?
-
Something_
őstag
De akkor nem értem tegnap mért mondták azt,hogy lehet rá váltani. Igazából egyik előfizu sem jó...
Dominós meg biztos nem leszek.
Sajna nem vagyok egyetemista. Szóval like már kivan zárva.
Akkor lehet marad MM S végül is elnetezgetek vele melóhelyen.
És ha dominós lennék 5000-es kártya így is elmenne havonta. Így meg legalább van net.Hát mix-et is néztem. de nem tom.
A helyedben a családban körbejárnék, hátha van főiskolás/egyetemista akivel tudsz köttetni egy ilyet.
Mi anno úgy voltunk a telenornál, hogy:
3 előfizetés családi csomagban. (asszony, anyós és én) Ez havi 1000 ft volt előfizetésenként (csak a családi csomag! E mellett 40 ft körüli volt a percdíj!)!!
Volt még 2 kártyás a családi csomaghoz, havi 3-400 ft-os díjért. (anyám, asszony húga)
Átjöttünk a T-hez és most úgy van, hogy asszonynak és nekem Like díjcsomag van, így körbe tudjuk hívni a családot, csak meg kell csörgetniük minket és ingyen hívjuk, külön havidíj nélkül)
Nekünk "szerencsénk" volt, mert én főiskolás vagyok/voltam(még 2 hétig az vagyok
), anyám meg a 3. főiskoláját végzi, így kapóra jött a jogviszonya
-
Coolmat
őstag
De akkor nem értem tegnap mért mondták azt,hogy lehet rá váltani. Igazából egyik előfizu sem jó...
Dominós meg biztos nem leszek.
Sajna nem vagyok egyetemista. Szóval like már kivan zárva.
Akkor lehet marad MM S végül is elnetezgetek vele melóhelyen.
És ha dominós lennék 5000-es kártya így is elmenne havonta. Így meg legalább van net.Hát mix-et is néztem. de nem tom.
Sőt, kijavítom magam, úgy rémlik korábban a topikból hogy Mix-re se lehet csak úgy váltani előfizetésről, hanem csak új előfizuként vagy Dominóról váltva lehet igényelni (majd egy nálam okosabb ember remélem megerősíti vagy megcáfolja ezt).
-
Jake88
tag
T oldalán világosan le van írva, meg a nevében is bennevan hogy társkártya
Ha van valamilyen T-Home előfizetésed akkor amellé is igényelheted az oldal szerint.
Sajnos egyéb jó alternatíva nincs a T-nél (ill. a Like ha egyetemista vagy), esetleg megpróbálhatod lepasszolni családban/ismerősi körben az előfizud és mellé igényelsz egy Funt amit te használsz.De akkor nem értem tegnap mért mondták azt,hogy lehet rá váltani. Igazából egyik előfizu sem jó...
Dominós meg biztos nem leszek.
Sajna nem vagyok egyetemista. Szóval like már kivan zárva.
Akkor lehet marad MM S végül is elnetezgetek vele melóhelyen.
És ha dominós lennék 5000-es kártya így is elmenne havonta. Így meg legalább van net.Hát mix-et is néztem. de nem tom.
-
Coolmat
őstag
T oldalán világosan le van írva, meg a nevében is bennevan hogy társkártya
Ha van valamilyen T-Home előfizetésed akkor amellé is igényelheted az oldal szerint.
Sajnos egyéb jó alternatíva nincs a T-nél (ill. a Like ha egyetemista vagy), esetleg megpróbálhatod lepasszolni családban/ismerősi körben az előfizud és mellé igényelsz egy Funt amit te használsz. -
Jake88
tag
Igen? Nekem azt mondták T-be hogy simán válthatok. Mix nekem azért nem jó,mert drága havidíj.
Eco-ba meg nem jó percdíj. -
Coolmat
őstag
Olcsó nincs! Vagy Domino Nap vagy ha szánsz rá egy kis pénzt akkor Domino Aktív 560ft-os havidíjért
De én ajánlanék neked egy olcsó előfizetést ami 2in1 az-az ha lebeszéled töltheted feltöltőkártyával.
Fun díjcsomag.
1625ft-os havidíj ezen felül ha ez nem elég akkor feltöltheted feltöltőkártyával.
Én is ezt fogom választani,mert most Media Mánia S-em van és nem használom ki.Hálón belül: 26ft/p
Hálón kívül: 36ft/pViszont ha egyetemista vagy akkor van olcsóbb a like díjcsomag.
Azt ugye tudod, hogy Fun-t csak meglévő előfizetés mellé lehet igényelni társkártyának, önállóan nem, vagyis nem válthatsz csak úgy át MM S-ről Funra, legfeljebb Mix-re.
-
Jake88
tag
-
ubid
senior tag
Olcsó nincs! Vagy Domino Nap vagy ha szánsz rá egy kis pénzt akkor Domino Aktív 560ft-os havidíjért
De én ajánlanék neked egy olcsó előfizetést ami 2in1 az-az ha lebeszéled töltheted feltöltőkártyával.
Fun díjcsomag.
1625ft-os havidíj ezen felül ha ez nem elég akkor feltöltheted feltöltőkártyával.
Én is ezt fogom választani,mert most Media Mánia S-em van és nem használom ki.Hálón belül: 26ft/p
Hálón kívül: 36ft/pViszont ha egyetemista vagy akkor van olcsóbb a like díjcsomag.
És a dominó aktív csomagja az mit takar azért a pénzért ?
-
Jake88
tag
Olcsó nincs! Vagy Domino Nap vagy ha szánsz rá egy kis pénzt akkor Domino Aktív 560ft-os havidíjért
De én ajánlanék neked egy olcsó előfizetést ami 2in1 az-az ha lebeszéled töltheted feltöltőkártyával.
Fun díjcsomag.
1625ft-os havidíj ezen felül ha ez nem elég akkor feltöltheted feltöltőkártyával.
Én is ezt fogom választani,mert most Media Mánia S-em van és nem használom ki.Hálón belül: 26ft/p
Hálón kívül: 36ft/pViszont ha egyetemista vagy akkor van olcsóbb a like díjcsomag.
-
ubid
senior tag
Helló!
Valaki tudna ajánlani valami olcsó tarifacsomagot ? Olyat amiért így külön nem kell fizetni....
( Kártyás vagyok )
-
phantom88
tag
Na de már. A szabályokat nem Te hozod. Ha nem hajtod végre, így jártál, nem fogod tudni használni az adott szolgáltatást!
Beregisztraltam a rendszerbe, de mondom, hogy a napinetnel nem jelenik meg sehol a leiratkozast lehetove tevo gomb! Mas szolgaltatasoknal megjelenik. A szabalyokat nem en hozom... de ha min 4 felekeppen lehet bekapcsolni egy szolgaltatast, miert a legkenyelmetlenebb funkcioval lehet csak kikapcsolni? vajon miert...
-
Something_
őstag
"Like díjcsomagot ugye 2 év után egyszer meg lehet hosszabbítani még 2 évre. A meghosszabbítás csak akkor lehetséges, hogyha felsőoktatási képzésben veszek részt a 2 év lejárta után is?"
Ugyanazok a feltételek vonatkoznak a hosszabbításra is mint az igénybevételére, azaz igen, csak érvényes felsőoktatási diákigazolvány bemutatásával lehetséges a hosszabbítás.
Köszi a választ

-
tjb007
nagyúr
Gondolom az aranykártya kedvezménye miatt sztem azonos lesz. Habár ezt passzolom.
Lerágott csont, tudom, de megkérdezem:
Lemegy a 2 év hűség, és a meghosszabbítás az az árlistán új előfizetői akciós ár vonatkozik a készülékre?Másik kérdésem

Like díjcsomagot ugye 2 év után egyszer meg lehet hosszabbítani még 2 évre. A meghosszabbítás csak akkor lehetséges, hogyha felsőoktatási képzésben veszek részt a 2 év lejárta után is?"Like díjcsomagot ugye 2 év után egyszer meg lehet hosszabbítani még 2 évre. A meghosszabbítás csak akkor lehetséges, hogyha felsőoktatási képzésben veszek részt a 2 év lejárta után is?"
Ugyanazok a feltételek vonatkoznak a hosszabbításra is mint az igénybevételére, azaz igen, csak érvényes felsőoktatási diákigazolvány bemutatásával lehetséges a hosszabbítás.
-
dedike
addikt
Ez így van, megerősíthetem!

phantom88:
Na de már. A szabályokat nem Te hozod. Ha nem hajtod végre, így jártál, nem fogod tudni használni az adott szolgáltatást!
Hívd telefonodról a T-mobile hálózatából díjmentesen hívható 1430-as telefonszámot, majd kérd ügyintéző segítségét! -
Something_
őstag
-
kali
legenda
Gondolom az aranykártya kedvezménye miatt sztem azonos lesz. Habár ezt passzolom.
Lerágott csont, tudom, de megkérdezem:
Lemegy a 2 év hűség, és a meghosszabbítás az az árlistán új előfizetői akciós ár vonatkozik a készülékre?Másik kérdésem

Like díjcsomagot ugye 2 év után egyszer meg lehet hosszabbítani még 2 évre. A meghosszabbítás csak akkor lehetséges, hogyha felsőoktatási képzésben veszek részt a 2 év lejárta után is?nem lesz azonos, nekem 2 év hűség mellett aranyra 18 hónap után pont a különbözeti 6 hónapos + 6 e ft szokott lenni!
-
Something_
őstag
Gondolom az aranykártya kedvezménye miatt sztem azonos lesz. Habár ezt passzolom.
Lerágott csont, tudom, de megkérdezem:
Lemegy a 2 év hűség, és a meghosszabbítás az az árlistán új előfizetői akciós ár vonatkozik a készülékre?Másik kérdésem

Like díjcsomagot ugye 2 év után egyszer meg lehet hosszabbítani még 2 évre. A meghosszabbítás csak akkor lehetséges, hogyha felsőoktatási képzésben veszek részt a 2 év lejárta után is? -
kali
legenda
-
Something_
őstag
-
eisento
addikt
skacok ha mondjuk ujra alairok 2 evet es veszek keszuleket is legkozelebb mikor vasarolhatok ujra keszuleket? 1 ev utan? vagy meg kell varni mig lejar a 2 eves huseg es csak utana?
-
phantom88
tag
A My-T-ben nincs kikapcsolas funkcio
! Mindenhol van, de itt nincs. A My-T meg szinten vicces, dominosoknak 5 szamjegyes jelszo? nanemar...A jelszavas védelmed nem aktív véletlenül?
Ha nem tudom, hogy van ilyen, akkor gondolom nem kapcsoltam be. Ez micsoda egyebkent?
(#13961) Zsolt_72 Lenyugodtam, csak hosszu ido utan ROM-ot csereltem a Blademen, es ilyenkor be van kapsolva a mobilnet a ROM-ban, persze hogy lecsipte a 190 forintot... Ezutan gondoltam, hogy elofizetek egy 600 forintosra, de nem engedi meg azt sem, mert van csomagom... vicc... es ez tenyleg tobb honapos dolog...
-
dedike
addikt
-
phantom88
tag
-
dedike
addikt
Gratulalok a T-mobilnak, mar vagy 2 honapja nem lehet kikapcsolni a napi netes mobil internet csomagjukat, sms-re hibauzenet, automata nem csinalja meg, visszadob az elozo menube. Ha be lehet kapcsolni egy SMS-sel, akkor illene a kikapcsolasnak is menni!!! [moderálva]
Kicsit nyugodtabban hívd fel őket és kérj egy ügyintézőt inkább.
Milyen üzenetet küldesz, milyen számra?
-
phantom88
tag
Gratulalok a T-mobilnak, mar vagy 2 honapja nem lehet kikapcsolni a napi netes mobil internet csomagjukat, sms-re hibauzenet, automata nem csinalja meg, visszadob az elozo menube. Ha be lehet kapcsolni egy SMS-sel, akkor illene a kikapcsolasnak is menni!!! [moderálva]
Kicsit nyugodtabban hívd fel őket és kérj egy ügyintézőt inkább.
[ Módosította: stevve ] -
Something_
őstag
-
tjb007
nagyúr
Nem is kifejezetten microSIMes modemet keresek, hanem olyat, amibe adapterrel téve a microSIMet Enni fog hibátlanul. Az azért mégse normális megoldás, hogy most megint kifizetek ezért 4 rongyot, aztán amikor kijön a következő iPad, megint. Nekem az is elég lenne, ha biztosan tudnám, hogy amilyen sticket most osztogatnak, az biztosan viszi az adapteres microSIMet.
Azt senki sem fogja neked tudni megmondani, hogy melyik modem fog az adaptereddel menni (amúgy mindegyikkel kéne), csak azzal mehetsz biztosra, ha mindegyikbe belepróbálod.
-
Dyrtyho
őstag
-
1430
senior tag
Hívd fel a 1430-at, és a 7-es menüben (Kapcsolat program) majd a 2-es menüben (személyes információk) elvileg lekérdezhető az utolsó havi és az utolsó 6 havi pontszám.
-
JNashville
senior tag
Olyan modem ami kifejezetten MicroSIM -mel működik nincs a T-Mobile -nál, nem is volt soha (de még világviszonylatban sem rémlik, hogy létezik ilyen).
Ha az adapterrel nem működik (lehet, hogy ki kéne próbálnod egy másikkal is, hátha) akkor marad a SIM kártya csere ami 4064 forintba kerül/alkalom.Nem is kifejezetten microSIMes modemet keresek, hanem olyat, amibe adapterrel téve a microSIMet Enni fog hibátlanul. Az azért mégse normális megoldás, hogy most megint kifizetek ezért 4 rongyot, aztán amikor kijön a következő iPad, megint. Nekem az is elég lenne, ha biztosan tudnám, hogy amilyen sticket most osztogatnak, az biztosan viszi az adapteres microSIMet.
-
_Csordi_
csendes tag
-
1430
senior tag
Majd ha meglesz az arany szint, onnantól a havi pontszámodat megkapod beváltható pont formájában is, és a kapott beváltható pontok 24 hónap után elévülnek. Vagyis ha évek múlva valamelyik hónapban egyszer csak megjelennek a lejáró pontok például a My T-Mobile-ban, akkor azt a pontmennyiséget 23 hónappal korábban kaptad, és azért jelöli a rendszer, hogy tudd, az a pontszám a 24. hónapban van, be kellene váltani.
-
tjb007
nagyúr
Üdv, segítségre lenne szükségem. T-s mobilnetem van, még tavaly iPad 3Gre váltottam, ami ugye microSIM-mel megy. Most vennék egy laptopot, amihez ugye kéne stick is, viszont ezért nem akarok új hűségnyilatkozatos szerződést kötni, csak simán egy modem kéne. Tudna valaki egy pontos T-s mobil stick típust mondani, ami működik microSIM-mel is? Amit 2-3 éve adtak, nem akarja felismerni, pedig van rendes méretű SIM-re alakító adapterem.
Olyan modem ami kifejezetten MicroSIM -mel működik nincs a T-Mobile -nál, nem is volt soha (de még világviszonylatban sem rémlik, hogy létezik ilyen).
Ha az adapterrel nem működik (lehet, hogy ki kéne próbálnod egy másikkal is, hátha) akkor marad a SIM kártya csere ami 4064 forintba kerül/alkalom. -
BéHGT
senior tag
-
1430
senior tag
Elképzelhető, hogy megszűnt, bár semmit nem változtattam a telefonálási szokásaimon. Az viszont sokkal jobban zavar, hogy ki sem jelzi, hogy mennyi pontot kéne összeszednem az aranykártya szintig. Konkrétan azt írja, hogy nulla pont kell a következő szintig. Amit én sehogy nem tudok értelmezni.
És mennyi a hathavi pontszámod?
-
Dyrtyho
őstag
-
_Csordi_
csendes tag
Elképzelhető, hogy megszűnt, bár semmit nem változtattam a telefonálási szokásaimon. Az viszont sokkal jobban zavar, hogy ki sem jelzi, hogy mennyi pontot kéne összeszednem az aranykártya szintig. Konkrétan azt írja, hogy nulla pont kell a következő szintig. Amit én sehogy nem tudok értelmezni.
-
JNashville
senior tag
Üdv, segítségre lenne szükségem. T-s mobilnetem van, még tavaly iPad 3Gre váltottam, ami ugye microSIM-mel megy. Most vennék egy laptopot, amihez ugye kéne stick is, viszont ezért nem akarok új hűségnyilatkozatos szerződést kötni, csak simán egy modem kéne. Tudna valaki egy pontos T-s mobil stick típust mondani, ami működik microSIM-mel is? Amit 2-3 éve adtak, nem akarja felismerni, pedig van rendes méretű SIM-re alakító adapterem.
-
dedike
addikt
Volt valami változás a dominós aranykártyával kapcsolatban a t-mobilnál? Töltöttem fel pénzt a kártyára, és nem kaptam meg az extra egyenleget ami az aranykártyásoknak jár. Megnézem a weboldalukat: nincs is aranykártyám. WTF? decemberben még volt. "Következő szinthez szükséges pontok: 0 Kártyaszín: még nem arany" Azt hogy értelmezzem, hogy nulla pont kell a következő szinthez?
Nem lehet, hogy megszűnt az arany kiemeltségi szinted?
-
_Csordi_
csendes tag
Volt valami változás a dominós aranykártyával kapcsolatban a t-mobilnál? Töltöttem fel pénzt a kártyára, és nem kaptam meg az extra egyenleget ami az aranykártyásoknak jár. Megnézem a weboldalukat: nincs is aranykártyám. WTF? decemberben még volt. "Következő szinthez szükséges pontok: 0 Kártyaszín: még nem arany" Azt hogy értelmezzem, hogy nulla pont kell a következő szinthez?
-
Kommy
veterán
Erről a hozzászólásról mi a véleményetek lehet benne igazságtartalom?
A magyar hálózatokon a telefonálás csak a 2G hálózaton megy, a 3G-n csak a mobilnet megy a T kivételével, mert ők a beszédet is átrakták részben 3G-re, hogy legyen frekvencia a 4G-hez
-
dedike
addikt
12 hónapig..

Tedd be egy telefonba, és a *102# majd hívásindítás gomb kombinációval másodperceken belül láthatod, hogy meddig aktív a kártya!
pepe10.10:
értem, és ilyen aranykártyát hogylehet szerezni ?
Sokat kell beszélni és rendben fizetni a havi számlákat...

-
Gedeon31
addikt
St3ven,HGabor89 köszönöm szépen.

90ft-ba kerül ,akkor a kártya és még ingyenes a házhozszállitása. Megfogom rendelni.
-
Something_
őstag
Megrendelem ezt a sim kártyát 2790 ft-ért és az van rá irva 2700 ft mobilhasználat akkor annyit le lehet telefonálni belöle?
Vagy rosszul értelmezem.
2790-be kerül és 2700at telefonálhatsz le belőle.
-
St3ven
addikt
-
BéHGT
senior tag
Jut eszembe... Tavaly nyár elején mikor vettük anyumnak a Galaxy Ace-t, akkor kaptunk egy dominó kártyát, 12x 10 perc lebeszélhetőséggel. Most találtam meg a fiókom aljában, gondoltam kibontom. Ez meddig jó? Nem nagyon van hozzá írva semmi...
-
Gedeon31
addikt
Megrendelem ezt a sim kártyát 2790 ft-ért és az van rá irva 2700 ft mobilhasználat akkor annyit le lehet telefonálni belöle?
Vagy rosszul értelmezem.
-
Something_
őstag
-
pepe10.10
tag
köszönöm a választ, nem untam meg a defy+-t még csak most kóstolgatom, csak kiváncsi voltam mikor cserélhetek legközelebb

-
Something_
őstag
My T-Mobil-ba meg tudod nézni, hogy mi alapján kapsz pontokat. Havi számla, plusz bejövő hívások után. Az elmúlt fél év számít bele. Szóval az utolsó 6 hónap alapján van egy pont és az alapján van arany vagy platinakártyás ügyfél.
Gondolom erre az előfizetésre értetted, hogy új telefont szeretnél. (hamar meguntad
) Amúgy új előfizetést tudsz 3 havonta kötni, kedvezményes telefonnal, de e mellett nem tudod megszüntetni a jelenlegi (csak kötbér ellenében ugye). A 3 hónapon belüli kedvezményes telefonvásárlást pedig engedéllyel szokták jóváhagyni, szóval lehet többet is. -
pepe10.10
tag
értem, és ilyen aranykártyát hogylehet szerezni ?

-
Something_
őstag
-
pepe10.10
tag
2 év hűségem van rá.
-
Something_
őstag
-
pepe10.10
tag
2011. dec. 23. án kötöttem meg média mánia S díjcsomagom, leghamarabb mikor vásárolhatok új telefont???

-
Frenky25
tag
Szia. Nekem is ez volt a problémám, a jelszóban legyen nagybetű, és szám is, és utána remélem fog működni.

-
Ptech
addikt
Távszámlával szeretném fizetni a megvett telót és az előfizetést.
A távszámla regisztráció végénél Hiba történt az oldal feldolgozása közben üzenet jön minden egyes alkalommal.
Mindent kitöltöttem, ami kell, beikszeltem az ÁSZF elfogadását.Másnak se működik?
-
mr.geeZ
aktív tag
Most is van készleten a WebShopban (fekete iPhone 4 8GB)...
Wind-Storm #13876
Még jó, hogy 3 hozzászólással korábban belinkeltem az oldalt, ahol egy interaktív táblázatban felsorolják (át kell kattintani az oldal tetején Domino-ra), hogyan lehet az univerzális egyenleget feltölteni...
Odaig enis eljutottam, de sajnos ott en nem rendelhetem meg, csak boltban vehetem, ezert erdekelne a varhato keszlet.
-
dedike
addikt
-
Otisz
őstag
Ez világos, de ha az aktuális 70-es szám is T-s, akkor miért ne lehetne?
Mert technikailag nyakam rá, hogy megoldható, max valami oknál fogva nem teszik/tehetik meg. -
lindermen
senior tag
Asszem 2-1-0, ott meg már mindegy mit nyomsz. Csak ne rögtön az elején nyomd, várd meg míg kezdi sorolni a menüt.
Köszi
! Megpróbálom akkor így... -
Wind-Storm
őstag
Most is van készleten a WebShopban (fekete iPhone 4 8GB)...
Wind-Storm #13876
Még jó, hogy 3 hozzászólással korábban belinkeltem az oldalt, ahol egy interaktív táblázatban felsorolják (át kell kattintani az oldal tetején Domino-ra), hogyan lehet az univerzális egyenleget feltölteni...
Bocs, nem vettem valamiért észre

Kössz
-
Gedeon31
addikt
giigz , BéHGT köszönöm szépen.

-
atillaahun
veterán
Asszem 2-1-0, ott meg már mindegy mit nyomsz. Csak ne rögtön az elején nyomd, várd meg míg kezdi sorolni a menüt.
-
lindermen
senior tag
Hogyan lehet a 1430-on belül eljutni az ügyintézőhöz? Régen volt a 0-ás gomb, meg csináltam olyat is hogy a lopott kártya menüre léptem, mert ott egyből kapcsoltak valakit, de már az is automata.
-
giigz
veterán
-
BéHGT
senior tag
-
Gedeon31
addikt
T-homeos vezetékes telefonról lehet ingyen hivni a 1430-at?
-
timea1991
tag
Két fajta mobilnetes Domino kártya van, a Domino Net és a Domino Web.
A Domino Net -es kártyán lehet aktiválni a Domino Web, Domino Go!Net S, Domino Go!Net M, Domino Go!Net L, Domino RelaxNet M és Domino RelaxNet L díjcsomagokat.
A Domino Web -es kártyán az alap Domino Web -en kívül csak a Domino Relaxnet M és Domino Relaxnet L aktiválható, más nem.
Az SMS szolgáltatás meg mindkét kártyáról elérhető.A 1430n mondták hogy november1 előtti domino web karyánál nem lehet váltani
-
tjb007
nagyúr
Két fajta mobilnetes Domino kártya van, a Domino Net és a Domino Web.
A Domino Net -es kártyán lehet aktiválni a Domino Web, Domino Go!Net S, Domino Go!Net M, Domino Go!Net L, Domino RelaxNet M és Domino RelaxNet L díjcsomagokat.
A Domino Web -es kártyán az alap Domino Web -en kívül csak a Domino Relaxnet M és Domino Relaxnet L aktiválható, más nem.
Az SMS szolgáltatás meg mindkét kártyáról elérhető. -
timea1991
tag
-
tjb007
nagyúr
-
timea1991
tag
-
tjb007
nagyúr
-
timea1991
tag
A segítségeteket szeretném kérni van egy domino net es kártya amin domino web van ami sávos díjszabású ezt át lehet váltani relaxnet m re?
-
atillaahun
veterán
Be kell menni és elmondani, hogy szeretnéd 30 napos felhasználóként rögzíteni magadat, ha letelt ez a biztonsági 30 napos idöintervallum - ami alatt az eredeti 'tulaj' (
) jelentkezhet - akkor hivatalosan is a nevedre kerül a dominos szám. 
Köszi a tippet, de már más megoldáshoz kellett folyamodnom.

-
1430
senior tag
Most is van készleten a WebShopban (fekete iPhone 4 8GB)...
Wind-Storm #13876
Még jó, hogy 3 hozzászólással korábban belinkeltem az oldalt, ahol egy interaktív táblázatban felsorolják (át kell kattintani az oldal tetején Domino-ra), hogyan lehet az univerzális egyenleget feltölteni...
-
tjb007
nagyúr
A választott hívószám nem azt jelenti, hogy a 30 -as körzetszámot is megváltoztathatod 20 -asra vagy 70 -esre, ilyen nincs. Új, választott számot lehet kérni de az csak 30 -as körzetszámú lehet.
-
Nietzsche_
tag
Juhé, még a végén kiderül, hogy egész jó szolgáltató a Trémobilnál. Már csak fele annyira utálom őket mint tavaly ilyenkor.

Múltkor ilyet játszottak, hogy bementem átíratni egy régi dominós számomat egy ismerősöm nevére, erre közölték, hogy nem tehetem, mert az a szám bizony nem az én nevemen van, hanem a Trémobilén, mert biztos valami ajándék volt. Úgyhogy pénz tőthetek rá, de egyébként kuss van.

Be kell menni és elmondani, hogy szeretnéd 30 napos felhasználóként rögzíteni magadat, ha letelt ez a biztonsági 30 napos idöintervallum - ami alatt az eredeti 'tulaj' (
) jelentkezhet - akkor hivatalosan is a nevedre kerül a dominos szám. 
-
Otisz
őstag
Elbeszélünk egymás mellett.
Én nem is akarom felmondani a szerződésem. Viszont új számot meg lehet kérni.
Akkor miért nem kérhetem azt, amit én szeretnék? A logikát nem értem, de lehet azért, mert nincs is benne.
Új hozzászólás Aktív témák
-
14000 - 13901
147772 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 13901 13900 - 13801 13800 - 13701 13700 - 13601 13600 - 13501 13500 - 13401 13400 - 13301 13300 - 13201 13200 - 13101 13100 - 13001 13000 - 12901 12900 - 12801 12800 - 12701 12700 - 12601 12600 - 12501 12500 - 12401 12400 - 12301 12300 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Üzlet és Szolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- (kiemelt téma)
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- Milyen routert?
- Revolut
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Philips LCD és LED TV-k
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- A Xiaomi robot az otthoni villanyautó töltést is megkönnyíti
- Véletlenül leleplezte a következő Ryzen Theardripper kódnevét az AMD
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Mesterséges intelligencia topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- AKCIÓ ÚJ Bontatlan Macbook Pro 16 M5 Pro 18CPU/20GPU 24GB/1TB SSD Magyar billentyű Azonnal átvehető.
- BONTATLAN Új Iphone 17 256GB White -Fe Szín 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehető
- Új APPLE AIRPODS PRO 3 GEN bontatlan aktiválatlan 1 év garancia AZONNAL ÁTVEHETŐ Deák Térnél.
- NZXT H630 Matte Black
- Eladó félkonfig Gigabyte Aorus X299 Ultra Gaming + Intel i7-7820X
- Shining3D EinScan Pro 2X 3D szkenner
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- PlayStation 4 Pro 1TB Glacier White PS4 használt (CUH-7216B)
- Apple iPhone 11 / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:86%
- Gyári Dell Akku Latitude 5280 5290 5480, 5490, 5491, 5495 5580, 5590, 5591 Precision 3520 3530
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


), anyám meg a 3. főiskoláját végzi, így kapóra jött a jogviszonya







! Megpróbálom akkor így...

dptrsk
