Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz MC Pite #70078 üzenetére

    Nem tudom mivel halkítják, az tény, hogy azért hangosabb, mint az SSS, kicsit malacabb is a hangja, pont ezért is tetszett ez. Tényleg nem akarok alaphangon dörgő cuccot, ahogy írtam, ha mondjuk jobban lehetne hallani a gázelvételkor adott hangokat, plusz a felsőbb tartományban - mondjuk 3000 felett vagy nagyobb gázálláskor -hangosabb lenne, az már elég. Nyilván meglátjuk még a dolgot, az jövőbeni projekt, jelenleg még kitart a gyári dob. :)

    Egyébként anno volt egy Mustang GT is nálam, még a 2017 ráncfelvarrás előtti, az is elég kellemes hangot tudott adni, de akkor még nem kertesben laktam, panelnél meg pont nem érdekelt a csodás lakóközösség, ha kiugrott az ágyból reggel 7:00kor, mert jöttek a vadászgépek. :DDD A mostani szomszédaimat bírom, nem gyilkolnám őket ilyennel (az újabbakban pedig már van külön gomb a "csöndes" üzemmódra)

    Más: Aktív szenes pollenszűrőből van ajánlott márka? Mármint ami típus specifikus.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák