Hirdetés
- Huawei P30 Pro - teletalálat
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Android szakmai topik
- Fotók, videók mobillal
-
Mobilarena
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Aprósólyom
addikt
válasz
fudi2002
#64904
üzenetére
Annyira nem figyeltem, de Buildzoid beszélt arról, hogy valami csak 6(? ) rétegű, ami nem túl szerencsés, de vannak 8-10 rétegű DIMM PCB-k és a több a jobb. Valami ilyesmi volt a lényeg.
Gondolom a jel integritás miatt, hogy kisebb legyen az EM áthallás, vagy tudja a fene hogy mondják ezt pontosan a mérnökök. Nem vagyok villamosmérnök.
De annyit tudok, hogy az integrált áramköröknél probléma az "zaj", merthogy a sok-sok jel tudja zavarni egymást.
Új hozzászólás Aktív témák
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Huawei P30 Pro - teletalálat
- EA Sports WRC '23
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Stellar Blade
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Arc Raiders
- Szívesen használsz Samsung böngészőt? Immár PC-n is megteheted
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- További aktív témák...
- 16 GB RTX 4080 SUPER HP OMEN - garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3434
- 0perces! Samsung Galaxy Book5 Pro 360 2in1 Core Ultra 7 256V 16GB 2TB 16" WQXGA+ AMOLED TOUCH 1évgar
- Hp, Dell gyári 65W USB-C Type-C töltők, tápegységek
- Bontatlan DJI OSMO Mobile 6 - ez elbírja a 16 pro max-ot!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
De annyit tudok, hogy az integrált áramköröknél probléma az "zaj", merthogy a sok-sok jel tudja zavarni egymást.


