Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _balázs_

    csendes tag

    Sziasztok.

    Van egy kis problémám amire valamilyen magyarázatot szeretnék kapni.Történt ,hogy tegnap terhelés közben(játék :P ) a gép kék képernyőt kezdett dobálni :O uhh gondoltam ennek fele se tréfa ,öreg vasam földi pályafutása alatt(már majdnem 3 év :) ) eddig összesen produkált annyi kék képernyőt mint most egy nap alatt :Y .Játék indít, egy ideig tolom aztán bumm egy kék, aztán újraindul,hmmm gyorsan kikapcsoltam az autómatikus újraindítás ,hogy megnézzem mi a hiba ,de nem írt semmit.
    Érdekes, na mindegy megnézem a naplóban;'System error 1033' ,gyorsan gúgli, megnézek egy-két fórumot , széles a skála;alaplap,táp,vga,cpu ,memória....először felraktam egy másik vga drivert ,semmi változás.
    Késő volt már nem volt kedvem a gépet szétszedni, a vgara gyanakodtam öreg is már lehet haldoklik vagy poros a hűtő...gondoltam majd holnap...már gondolkodtam kitől kérjek kölcsön tápot,vgat,memóriát :D
    Aztán magam sem tudom milyen megfontolásból-a memóriát 200-ról 166-ra vettem.Csodák-csodája nincs kék, megy minden mintha mi sem történt volna :Y , ha erre valaki valamilyen magyarázatot tudna adni annak nagyon örülnék :DD évekig ment 200(eff 400)-on a gép most vajon mi történt???Ki fogom próbálni külön-külön a memóriákat ha lesz időm,de hátha volt már valakinek hasonló gondja.

Új hozzászólás Aktív témák