Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirKero

    őstag

    Üdv.

    A MemTest86 és az Aida64 programokin kívül van más RAM tesztelő program?

    Van egy ( elméletileg Kingston de az aida ismeretlennek látja :U ) 4GB DDR3 1600Mhz CL 11 memória ami sajnos egyetlen gépben sem akar normálisan működni. Két nap és két hét között mindegyikben kék halált okoz. Kb 4-5 különböző alaplapban lett kipróbálva mindenhol ezt csinálja akkor is ha egyedül van akkor is ha párban.Az Aida64 és a MemTest86 is lefutott nem jelez hibát :(
    Vissza lett víve a boltba mert még garis ahol egy hónap múlva azzal,hogy megjavították :Y vissza adták. Az hogy mi volt a hiba nem tudták megmondani javítási jegyzőkönyvet nem adtak ( nem adott a nagyker kijelentés mellett ) Most ott tartunk,hogy elméletileg a jövő héten kapok javítási jkv-t ( bár ezt kétlem ) de ha igen akkor megfenyegetem őket,hogy bemegyek a fogyasztóvédelemhez,hogy vizsgálják meg a terméket történt-e rajta bármiféle javítás.
    A legjobb mindenkinek az lenne,ha valami teszt program alatt tudnám produkálni a hibát mert az mindent megoldana.
    Ha valaki tudna segíteni előre is köszönöm :R

    Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

Új hozzászólás Aktív témák