Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Szűkös készlettel indít az iPad Pro OLED?

    ma Állítólag meggyűlt a Samsung baja az iPad képernyőkkel, az LG viszont a kívánt mennyiségben szállítja a paneleket.

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz lezso6 #21006 üzenetére

    sajna nem figyeltem a BlueScreen szövegét, de már tervben van, hogy lefotózom :U

    Hát a Memtest érdekeset generált.
    tegnap este lefuttattam 4rammal. hibát írt ki. kivettem kettőt, és úgy lefuttattam. hibamentes volt. kivettem a ramokat, és betette mazokat, amelyek előzőleg kivettem. hibamentes volt. visszatette ma másik két ramot, és megint hibamentes volt. ma lefuttattam a memtestet, és lefeküdtem aludni amig tesztelt. 2órea 15percet ment hiba nélkül.

    sajna crysissal tudom csak megnézni, mivel az azonnal sikít ha gondja van. stalker cs váratlanul dob ki, vagy vált ablakos módba. leginkább a vista DX10 alatt rakoncátlankodik.

    stabilitási probléma alatt mi értsek?:R
    milyen AMD driverre gondolsz. semmi nincs.

    üdv
    Zk

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák