Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97544192

    törölt tag

    válasz Zájec #7895 üzenetére

    Én pedig akkor is kötekedek, ha te nem, és nagy a füled meg kék a szemed, ráadásul ha ez nem elég, még szőrös is vagy! :U :P :D
    Nem mondtam, hogy egetverő különbség van, de van, mégpedig pozitív irányba, nem hiába DFI a DFI. :)
    Nem hiába használja azt az összes nagy tuningos, és nem hiába említik az emberek, hogy "alaplap-függő". Ez talán azért van, mert egy Asrock alaplapban ez meg ez megy, xx feszültséggel, holott egy DFI alaplapban ez meg ez megy, yy feszültséggel...
    Nem azt mondtam, hogy egy EVGA vagy DFI alaplapban sokkal kevesebb feszt kell adni, de azért valamennyi különbség 100% hogy van...
    És mondjuk ha már picsa 0.04V-0.05V-ról van szó, akkor is jobb...

    "akkor ezekszerint vannak olyan eredmények ahol a 4000 uncore-t , 1.35v alatti QPI/VTT fesszel üzemeltetik...."

    Milyen 1.35V alatti? Nem mondtam, hogy tudok ilyet, de valamennyivel kevesebb feszültséget kér egy DFI/EVGA alaplap, mint egy Asus/Gigabyte alaplap. Ha meg nem hiszed el, akkor nagy a bajszod... :(( ;]

    mindenestre ha van iformácio ezzel kapcsolatban, akkor linkeld be...
    akkor majd okosabbak leszünk :)

    Nincs információm ezzel kapcsolatban, csak az, amit leírtam... Egetverő különbségek tényleg nincsenek, igazad van. De én ezt már nagyon unom, fejezzük be, mert akkora eredményt úgysem tudnék mutatni, amitől azt mondanád: "húú, azta, igazad volt"
    Mert csak a dropra fogsz hagyatkozni... :U

    Most nézem, EVGA X58 3X SLI dropja a legnagyobb... Kíváncsi vagyok, mennyit kér egy jó procival a QPI 2000 MHz-es RAM-nál, 4000 MHz-es Uncore-nál. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák