Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andre1234

    aktív tag

    válasz schwartz #711 üzenetére

    Szerintem kitalált, időhúzó cikkeken, elmélkedéseken, amely csak valahány százalékban tartalmazzák az eljövendő igazságot, azon fölösleges így tépelődni.Feltételezett ipari kémkedésből, ismeretlen forrásokra hivatkozva, amelyek valóságtartalma inkább konvergál a nullához nem kell öszeveszni.

    Inkább olvasd el az én fejtegetésem. :D

    Amd oldalon a túl sokat adtak a natív négy magnak, és a B2-es a várakozásokon alul teljesített.A csiszolt B3-as, és tpd opsztály csökkentés már egyre inkább azt a teljesítmény hozza amit tőle várhattunk.Véleményem szerint az Phemon B3as partiban van az intellel.
    A Core I7-et az intel a nulláról fejlesztette, és ebben van hátrányuk.Nem lesz rosz proci, de véleményem szerint desktop szinten az optimalizálatlan programok, és az ismeretlen bugok miatt még csiszolódnia kell. AMD oldalról ne feleljtsük el hogy a barcelonát úgy fejlesztették ki hogy a régi opteronok helyére egyből berakható legyen alaplap, memória, és egyéb periféria cseréje nélkül.Mindez intelnél nem így van. Az teljesen igaz hogy a teljesítményétől függően lesz sikere, de közel sem biztos, hogy olyan fényes győzelme lesz mint várják. Talán gyártó részről azért is maradnak ennyire csöndben (amd oldalról is) , hogy majd a megjelenés követően beszéljenek majd a számok. Próbáltam párhuzamot vonni a két cég útvonala között, mert a két cég feljesztése nagyon hasonló.
    A megjelenő hibák is hasonlóak lehetnek, amelyre nem 1-2 példa volt a.( itt említsük meg az integrált memóriavezérlőt és a 64bites kiterjesztést, az 1 szilícium lapkán több magot), Ha valaki más szemszögből közelíti meg a dolgokat mint én, attól még nem hülye.Lehetek az ő szemszögéből én is az.Ultra off:mondjuk az meg nagyon nem érdekel. :DDD

    Ha x tart végtelenbe, akkor a prímek reciprok szorzatának negáltja 0-hoz tart...

Új hozzászólás Aktív témák