Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz #97544192 #5051 üzenetére

    naaaa :)) , megy ez kérem , ugye hogy le tudod irni.... :)

    egyböl több hibát is találtam ;] én nem piciket hanem elég nagy buktatokat.., pedig alig irtál egy két dologot...

    "Bios F5 ",, már többször ki lett tárgyalva hogy az a bios bugos, nem szabad felrakni, nálam is fent volt , problémát is okozott... a legrosszabb biost sikerült eddig használnod... :(( de mostmár látom hogy képbe vagy és új biost fogsz letölteni a JZ oldaláról...

    "CPU 18x200" ,, nem 200BCLK-al kellene kezdeni.... majd késöbb menni fog , de most még neeeeee,, kérlek... induljunk 133-ról ... 165 ,, 170 körül ,, elsö körben...

    "DRAM: 1600 MHz 8-8-8-24-1T" itt is hiba van.. kezdhetnénk ezt is 1333-n de ha akarod akkor legyen 1600 .. DE!!! :: az idözitéseket átállitani manuálról "AUTO"-ra... és nem
    "8-8-8-24-1T " hanem " 2T " vagy a ramodnak van XMP profilja , azt elötudod hozni a biosba a ram beállitásnál , ilyenkor ha ráállitod XMP profilra akkor az alapján fogja belöni az idözitéseket.. ez is egy fontos buktató... én tudom mert én már megszenvedtem vele... hidd el...

    "CPU: 1.281V" végülis elég a 3.6 ghz-hez de mondjuk legyen 1.35v.. biztos ami biztos alapon...

    "QPI/VTT: 1.295V" nem vagyok biztos benne hogy ez elég e... legyen 1.355v..
    pláne hogy 1600-n akarod járatni a ramokat..

    "IOH: 1.100V DRAM: 1.64V" ez modjuk jó.....

    "QPI: 18x Uncore: 16x" ez is jó lehet ,, de AUTO-n biztos jó vagy "jobb" elsöre.. ....

    szóval csak ennyi hiba lehet igy elsöre,, csodálkozol ugye ? :)

    és ha végigpróbáltad amit irtam , akkor jön a következö lépés...
    ezt leirom elöre, belefér ebbe a h.sz-be.. :)
    szóval :: csak 2db modul használata az elsö két fehér slotban...
    ne ijedjél meg , nekem napokat ment 2db-al is a gép...

    hirtelen ennyi ! tudatos és türelmes próbálgatást és beállitást kivánok ! :)
    ( a táp hiba egyenlöre 2. körös kérdés.... elöször amit leirtam.. )

Új hozzászólás Aktív témák