Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz jokeph #45635 üzenetére

    Ja, VGA terén szerintem már az Rx560-am is bírta volna maxon, a mostani Rx580 meg pláne, de inkább legyen meg a sebesség, végülis ezt a játékot úgysem a grafikáért játssza az ember. :B

    Nekem sajnos ritkán volt mostanság, hogy egyhuzamban 1-2 órára le tudjak ülni játszani, így inkább csak videókon néztem SC-t, ott inkább meg lehet csinálni, hogy amikor más dolog van, akkor szünet, és amikor ismét ráérek nézem tovább. :B

    Sajnos a motor kehes, két szálon dolgozik. Ennyi... Max 18% a CPU-használat, és beáll a durva CPU-limit, nincs technikailag jól megoldva a motorban a feladatok szálakra szétosztása. Ellenpéldának ott van pl. a BF1, 1 szál mindig maxon pörög, mellé van 4 dolgozó szál, és 1 magot hagy a többi feladatnak, akár 55%-ig is fel tud szökni multiban a CPU-használat, miközben vajsima a játék... [link]
    Itt is látszik: [link].

    Jópofa a COOP is, cimborával azt is toltuk. Meg lett gold 2v2 is. :) Pedig akkoriban csak silver voltam szólóban. :DDD Mondjuk sajnos a 2v2-t meg COOP-ot még nehezebb összehozni, mint az 1v1-et, hiszen mindkettőnknek rá kell érnie... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák