Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz sniper elite #4512 üzenetére

    Bocs sniper elite, nem bántani akarlak ezzel a hsz-al.
    Szóval nyomon követem a topikot, sőt mi több guruk által tesztelt lap virít a gépemben ;] , igaz még proci nincs hozzá, de idővel az is lesz. :O
    Nem kötekedő jelleggel, de megkérdezném, hogy mire használod a gépedet, amiért ilyen ramokra fáj a fogad?
    BD rippre? Ott a másolgatás veszi el az időt, ha jól hallottam, nem a tömörítés (az is, de nem olyan mértékben).... esetleg HC gémer vagy? Oda sem szükséges, mivel a játékok szarnak a ramsebességre, egy agyonhúzott DDR2-es rendszer már nem ér utol egy lazán megpiszkált X58+ Kingmax 1333-as párost sem. Esetleg Benchmarkolsz és suttyóban valamelyik WR tulajának írom épp a postot? ... Nem kizárt, de ahhoz sem szükséges ilyen ram.
    A legdrágább lap+proci kombót megvetted és ... -ezt ne vedd sértésnek- : Egy olyan konfiggal odavernek az eredményeidnek, ami a processzorod felébe kerül kompletten.
    Szerény véleményem szerint nem éri meg akkor sem, ha el vagy eresztve pénzel... :N
    Sok User egy Print Screen miatt százezreket forgatnak a gépbe, majd adják el, viszont akkor nem buknak akkorát, mint pl: ha megtartod a ramot. Jövő év elejéig sok minden változik, addigra kijön vagy 2-3 újítás ... nagyobb sebesség, alacsonyabb időzítés, kisebb feszen mindezek és minden alkalommal beruházol erre? :F
    Azt csinálsz felőlem a pénzeddel, amit jónak látsz, bár az én személyes véleményem az, hogy nem éri meg. Még a Te életszínvonaladon is meglepő lenne, ha összeszámolnád mennyit tapsoltál el gépre, illetve mennyit buktál... lehet nem vág földhöz az összeg, de elgondolkodtató.
    Mégegyszer leszögezném NEM bántó, sértő szándékkal írtam a postot, csupán figyelmeztetni szeretnélek, hogy egy picit még rágd meg a dolgot. :K
    Én kihagynám ezt típust és mikor kicsit telítettebb lesz a piac, illetve több tapasztalat lesz a ramok és a lapod kompatibilitását, tuningolhatóságát illetően, akkor döntenék. :R

Új hozzászólás Aktív témák