Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz serito #4034 üzenetére

    Úgy bizony! :K Nálam ez része az "alapbeállításnak". :DDD
    [link]
    Az ábrán a max a legmelegebb mag hőfoka, az avg meg az átlagolt hőfok. Realtemp logfile-ból excel-diagrammosítva, 2mp-enként mérve. Hűtő CM 212, paszta Noctua NT-H1.
    És így használtam is 3-4 napig, meg egyéb teszteket is kapott, stb....
    Amúgy a kép azért ilyen fapados, mert csak saját magamnak készítettem, mikor össze akartam hasonlítani a mugen2-t a CM 212-vel, melyik hogyan hűt. És ami a képen nem látszik, az utolsó 5 perc, ott stabilizálódott a hőmérséklet is 80 körüli max-al, csak az excel nyavalygott, hogy nem tud ennyi adatot diagramban ábrázolni... :W

    (#4035) Zájec : Arra gondolsz, hogy fogja-e bírni 1,316V-on a 4Ghz-t 1-2 órát is? Erre én is kíváncsi leszek! :K Bár szerintem igen, nemcsak az az egy prime futott le, hanem a linx is 20 percet, és blend-et is kapott 10-et, igaz az nem túl sok... :B

    Ja, és van mégegy beállítás, ami nélkül nálam nem stabil, az CPU-clock drive, ami 800-on van/volt, bár nálam ez a default, nemtudom, más lapokon mennyi. (Asus-on "CPU Differential Amplitude"-nak hívják.) Ja, és a Giga lapon a C3-C6 vagy mi is kikapcsolva van alapból, minden más be volt kapcsolva, illetve alapon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák