Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Zájec #3795 üzenetére

    Én valahogy határozottan úgy emlékszem, hogy a C2D-k esetén is először kijött a B2, ami igencsak szépen ment, 3-3,6Ghz mindegyikkel ment, FSB-wall függvényében, aztán jött pár gyengébb stepping, majd az utolsó, G0 lett még igencsak jó. (wolfikról/yorkokról nem tudok nyilatkozni, nem tetszettek... :P )
    Bár az az érzésem, a jobb darabok le lesznek válogatva 975-nek... De a fene tudja.... :DDD Nekem már full mindegy, elég lesz nekem 4giga a c0-ommal... :DDD

    Amúgy ilyen a CM lefogató: [link], így néz ki a hátlap felfogatva: [link] És ilyen a hűtő felszerelve, még az előző 775 lapomon, de kb ugyanaz a felfogatás: [link]
    Nincs itt semmi keresztmerevítő, van helyette egy tisztességes felfogatás. [link]

    Nekem ez sokkal jobban bejön... Pedig a rögzítő elve pont ugyanaz, csak itt nem spóroltak a hátpanelekkel, szépen van külön 775-re, am2-re és 1366-ra, és így meg tudták szépen oldani.... Ami meg a Thermalright 4K-s keresztmerevítőjét illeti... Hát, no comment.... Amúgy nem a leszorító, ami eltűnik, hanem csak a hátlapi eleme, amit ki kell cserélni a mugen2 hátpaneljére, és arra visszaszerelni a leszorítót. Persze, ha most vennék, és csak a hűtőteljesítmény érdekelne jó áron, asszem megbarátkoznék a mugen2 leszorítójával... :D
    Pedig mekkora jó hűtő lett volna a 212, ha csak egy picivel nagyobbra megcsinálják a hőleadó felületét... Mert a konstrukció nagyon jó.... :K
    Ami még érdekes, hogy bár nem ér hozzá az 1366-os hátpanel a gyári "hátpanelhoz", de mégis tökéletesen merevít... Csak a négy sarokban ér hozzá a laphoz, a csavaroknál, a többi helyen felette van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák