Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz Qru #26164 üzenetére

    1.65v-ra vannak hitelesítve, vagy afölé :D Én nem cserélem le megint az egész gépet, itthol felkoncolnának az biztos, megbízható, jó konfig lessz ez az x68-ig :DDD

    BMW:
    Már most hányok a sok idióta sikeréhes antituning b*lfasztól aki majd veri a nyálát nekünk hogy micsoda hatalmas erő lakozik a cuccában... :W De én tudom hogy 100* jobb volt úgy 4ghz-n nyomatni hogy kiteszteltem mint neki aki nem szenvedett meg a megérdemelt jutalomért... Mellesleg meg kéne tudakolni hogy az intel mennyiben hagyta meg a maximális órajelet mert azért az 5ghz már nagyon fölötte van szerintem, na nem mintha mi ez batertanánk de akkor is...
    Az alaplapok meg egyenesen szarok még ehhez a paltformhoz :( Miaz hogy nemtud 2*16-ot a pci-e? Tán visszafelé haladunk az időben vagy mi a csöcs :(( Nah majd a felső kategória az biztos ütni fog, vagy a lejjeb menő gulfi... szerintem azzal járnánk a legjobban mert még mindíg olcsóbb mint egy teljes lap+ram+proci cseréje+ a hűtő! :R

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák