Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz cut #24993 üzenetére

    No problem!
    Igen én vízzel csinálom az eredményeket, de előtte egy rev b mugenem volt... Megvoltam elégedve vele, már 4 ventivel elfoglalta az alaplap felét, és nem fértem oda semmihez, dehát ha levegőzik az ember akkor ez ezzel jár...
    Mindazonáltal egyálltalán nem bántam meg a vizet, csendesebb, és rugalmasabb a legjobb léghűtőnél is, és töménytelen helyem lett a házban! Mostmár nemkell nyáron sem visszavenni a tuningból, mert hát a 30+fok szobában megtudja bonyolítani a téli stabil eredményeket! ;] ;] :R

    Sefi84:
    Hát nemtom az a 80-90 fok tesztek alatt azért kicsit húzós, de végül is elmegy éppen éppen, viszont aogy irta munkára használja, valószínüleg ott is kapja a cucc a terhelést... namost 24/7 70fok körül nem éppen leányálom a cuccnak! :U

    Qru:
    Csak nem Katt kolléga az örörk elégedetlen, mindent megmagyarázok, csak nekem van igazam, és mindenkinek kuss :DDD :DDD :DDD (jesszus ezt elolvassa, és benne leszek a szarban :DDD ) Én nem mondom hogy nincs benne optimalizálatlanság, mert van, de olyan is van benne hogy a boltokban nagyon sok 4magos van, mert míg minden elmegy szépen 2 maggal addig minek venni nagyobbat... Hát most rávilágítanak ilyen szép tapintatosan hogy mennyenek csak venni a 4 magosat!!! ;] Mert 2 maggal diavetítés a cucc, ami egyrészről borzalom, másrészről tessék fejlesztni a pc-t vagy a konzolban nincs ilyen... (youtubon láttom mondjuk hogy a gyereknek a gta4 szaggatott az mondjuk ugy paraszt dolog :D )

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák