Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz HSM #23603 üzenetére

    Tisztában vagyok azzal, amit írsz, mint ahogy azzal is, hogy ha te is tudod, ennek fényében különösen bornírt dolog gyengeséggel vádolni az i7-et. Aki nem tud programozni, az ne írjon programot, ennyire egyszerű lenne a dolog. Az Intel már évekkel ezelőtt felajánlotta a szoftvergyártóknak, hogy továbbképzést tart a több szálas programozásból, a jelek szerint a azok magasról szarnak erre. Az "ember" fogalma nem szinonim az "igénytelen"-nel, még ha elég tetemes (sajnos csak) méretű is a közös halmaz. :P
    Hogy erre csinált tesztekben mit mutat az amúgy nem kicsit drágább 870, az a legkevésbé sem érdekel (ahogy a célzott tesztekben f.sza Phenom II-k is nagy 0-k a gyakorlatban i7 920-hoz képest), amíg nekem minden játékot max grafikával visz alap órajelen az i920-am (VGA kihajtás 100% még az 1 CPU-s CoP-ban is, nem max. DX10.1 grafikával), és amit nem, ott VGA-limites vagyok. Szóval én meg tökéletesen elégedett vagyok vele, ráadásul takarékos beállításokkal megy, amióta megvan (teszteket leszámítva). Persze az én agyamat nem tudják kimosni azzal, hogy ócska játékokkal elhitetik, gyenge a konfigom, és rohanjak megint újra vásárolni, hogy jó rabszolgaként megint megfosztassak a pénzemtől, nehogy már másra költsem. :) :R
    Szóval sztem továbbra is tévhit, hogy az i920-at mindenképpen tuningolni kell játékokhoz, már ha valaki kihasználja a VGA-ja képességeit. Az igénytelenebb játékok meg CPU-limittel is lazán futnak.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák