Hirdetés

• Szajbee

kvázi-tag

Szép estét! Igénybe venném nagy tudású fórumozótársaim segítségét megint :R

P6T deluxe helyett érdemes venni WS Proffessionalt ( [link] ) ?
    Mindkét lap tudja kezelni az 1600 Mhz-es ramokat. Deluxe tuningolásról több cikk van, de gondlom nincs sok különbség e tekintetben, vagy mégis? Tuning biztos lesz, remélem majd abban is kapok segítséget :) Proci a 920-as, majd felhúzzuk :) Kiválasztottam a ramot is. Végre kapni itthon is: Corsair TR3X6G1600C8D DDR3, 1600MHz 6GB 3x240 DIMM, 8-8-8-24, Dominator with DHX+ Technology. Ezzel gondom nem lesz remélhetőleg.
    A grafikus dolgokért Asus Radeon 4870X2 felelne. Szóval lesz ami fűtsön. Ehhez kérdezném rögtön, hogy szerintetek az Aerocool T-Gun Pro ( [link] ) megfelelő légáramlást biztosít? A levegőmennyiséggel nincs gond, ezt már a házak topicban is megvitattuk, csak vajon jól áramlik-e? Belefér minden, azt már tudom, max új procihűtőt kell úgy néznem, hogy ne érjen bele a lapátba :) Azért tetszik nekem, mert sok levegőt pumpál és csendes. Tápnak Cooler Master Real Power M700-at gondoltam. Itt is inkább Silent Pro-ra tettem először a voksom, de nem tudom, h van-e rajta elég csatlakozó a 4870x2-höz (kicsit keveslem a számukat a csatiknak). Vinyó WD Velocirptor, hangkártya Auzentech X-fi Prelude 7.1,

Bocsi a nem idevágó dolgokért, de gondoltam nagy baj nem lehet belőle és hátha van valami vélemény, javaslat :)