Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Primal

    csendes tag

    A garancia ügyben most írtam fogyasztóvédelemnek hogy tudnak e tanácsot adni mit tegyek ha nem tudok meg egyezni a bolttal , bár nem hiszem hogy kockáztatnának egy fogyasztóvédelmi ellenőrzést bár ha így átvertek lehet még azt is be vállalnák , meg egyenlőre nem írtam bolt nevet fogyasztóvédelemnek , hátha tudok a bolttal beszélni , a papír hogy volt náluk javításon a processzor én meg nem tudtam hogy abból kéne nekem is másolat , náluk maradt mert azért cserébe kaptam vissza a gépemet , csak hogy az átvételi elismervény amit aláírtam hogy be vették javításra a gépet kell hogy legyen nyoma meg tanukkal is tudom igazolni hogy én a garancia lejárta előtt be vittem az akkor hibás processzort amit ők jónak mondtak , mert többen el kísértek , remélem jutok valamire a bolttal , és kösz mindenkitől a segítséget.

    Ui:
    A proci hűtője teljesen jól van rá rakva nem mozog és a pasztából is épp annyi van rajta amennyi kell , a processzor meg tuti hibás mert előző alaplapon is ugyan ez volt a hibája igaz annál az alaplapnál be szart a hő érzékelő , de egy zsír új alaplapban is ugyan azokat a hibákat produkálta. amikor ez a hiba történt géppel nem volt előtte babrálva a hűtő vagyis ugyan úgy volt mint előtte mint mikor semmi baja nem volt procinak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák